Strona główna Aktualności Z miasta Prezydent robi ankietę

Prezydent robi ankietę

19

Mieszkańcy mogą się wypowiedzieć czy chcą by park im. Słowackiego był ogrodzony i zamykany noc.

Prezydent chce usłyszeć głos  ludu i przez dwa tygodnie czeka na listy i e-maile od pabianiczan. Mieszkańcy mogą odpowiedzieć na dwa pytania:

1. Czy chcesz aby park Słowackiego był ogrodzony?

2. Czy chcesz, żeby park Słowackiego był zamykany noc tj: od 22.00 do 6.00?

Ankiety tradycyjne można wrzucać do skrzynki „Listy do prezydenta” wiszącej przed wejściem do Urzędu Miejskiego lub wysyłać na adres: poczta@um.pabianice.pl oraz zdychto@um.pabianice.pl. Ankiety dostępne są tutaj.

REKLAMA
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

słyszałam że z tego nowego hotelu wełny ma być wybudowana kładka nad ulicą prosto do parku aby goście mogli natury kosztować. Jeśli to prawda to zamknięcie parku stało by się prywatnym folwarkiem dla bywalców fabryki. mogli by w świetle księżyca siedzieć na ławce podczas gdy plebs lizałby klamkę z ogrodzenia w tym czasie. Ciekawe czy to prawda (a już kilka osób niezależnie mi mówiło o tej kładce) i czy to takie ankietowanie dla ściemy…

Kladka gdzie? Nad trakcja tramwaju?

tak, ale nie kładkę tylko pod ziemią. Stary tunel Pabianki (czy jak tam tej świni było) wykorzystają.

uuuu i od 22:00 do 6:00 rano goście hotelowi by w parku przesiadywali, a my biedni mieszkańcy Pabianic musielibyśmy wtedy spać.. te wszystkie teorie spiskowe są naprawdę żenujące.. park wyremontowany i jeszcze się nie podoba.. wiadomo jak to sie skończy jak nie bedzie zamykany – picie alkoholu na ławeczkach, butelki, puszki i inne śmieci się będą walać, fontannę pewnie sprayem wymalują i nagle za pół roku będzie afera dlaczego to nikt nie pomyślał o zamykaniu parku na noc..

Naprawdę takie decyzje mają podejmować mieszkańcy? No pewnie że powinien być ogrodzony i zamykany.

A może monitoring by wystarczył?

Monitoring i strona internetowa i obraz w czasie rzeczywistym i kto chce niech se popatrzy na nasz kawałek zieleni miejskiej. A może czujne oko internauty szybciej wypatrzy wandala niż zawodowe opłacane strażnika miejskiego?

skoro juz sa ploteczki o korzystaniu z parku przez klientow hotelu po 22. Wiec pozostaje wyslac pismo by zmienil 2 pytanie. Czy chcesz zeby parkSlowackiego byl zamykany na noc tj 06-22 dla wszystkich ludzi bez wyjatku. i wtedy mysle wiekszosc zazanczy 2.

Zamykany, może dzieki temu będzie mniej dewastowany.

Jeszcze nie widziałem żeby gdzie kolwiek park był zamykany… śmiechu warte .

Mało widziałeś

Przejedź się do Łodzi

Kurna ludzie co wy z tymi klientami z nad przeciwka z kładkami itp. Park nie jest za jego kasę remontowany poczytajcie tablice informacyjną ani jak by nie patrzeć fabryka bo lwią część dała UE od grobelnej na ścianie od rzeki jest tablica kto ile dał na fabrykę. Znów biedota szara bogaczom funduje biznesy bo płacimy do UE i potem dają dotacje bogolom. Zaś jedyne zagrożenie dla parku to jedno ciągłe dewastacje i generowanie strat aż w pewnym momencie może paść dajmy jednemu bogatemu znajomemu z imprez towarzysko politycznych i on o to zadba a on powie jak bedzie moje to… Czytaj więcej »

komentarz typowego debila. Tylko taki cymbal jak zdzisiu moze zmieszac temat parku z kosciolem. Leming do szescianu

W Turcji, w Rumunii, na wyspach brytyjskich takie rozwiązanie ogrodzonych, zamykanych parków funkcjonuje poprawnie i sprawdza się. Więc u nas też się sprawdzi.

Zróbmy ogrodzenia po to by było co niszczyć. Może godzina policyjna do tego?

Należałoby jeszcze rewitalizować Park Wolności i tak samo go ogrodzić i zamykać na noc. Odnowić asfaltowe alejki, tak żeby można było na nich poruszać się na rolkach, zagospodarować i posprzątać tereny zielone, odnowić amfiteatr i widownię, zrobić coś z istniejącą tam kiedyś restauracją. Byłoby to najładniejsze miejsce w Pabianicach.

Popieram!

I jeszcze dodam ,zeby sobie posiedziec w pieknym parku,dobrze by bylo powdychac swiezego powietrza,ale tego brakuje.Jestesmy na 6 pozycji wsrod miast Polski o najwiekszym zanieczyszczeniu.Z kominow domow wydobywa sie czarna smierdzaca maz ze spalanych scinkow i szmat od prywatnych przedsiebiorcow nie mowiac o lasach ,a najwiekszym trucicielem jest kotlownia mieszczaca sie w budynku piekarni nalezaca do Urzedu Gminy przy ul,Torowej.Mimo interewencji Strazy Miejskiej i przylapaniu na goracym uczynku palacza i zrobieniu zdjec dalej spalane sa smieci ze sklepu spozywczego Gs,hurtowni i dodatkowo przywozenie od osob prywatnych workow z butelkami plasikowymi i zostawianie pod brama do kotlowni/ nic sie dalej nie… Czytaj więcej »