Strona główna Aktualności Prezydent Polski docenił naszego policjanta

Prezydent Polski docenił naszego policjanta

7
Asp. Rafał Dzwonnik z insp. Jarosławem Tokarskim. komendantem KPP w Pabianicach/fot. policja
Policjanta z naszej komendy spotkało duże wyróżnienie. Otrzymał je asp. sztab. Rafał Dzwonnik. To srebrny Medal za Długoletnią Służbę, przyznany przez prezydenta Andrzeja Dudę.

Ze względu na fakt, że funkcjonariusz zmaga się z chorobą (pisaliśmy o tym m.in. TUTAJ), uroczystość z udziałem wojewody łódzkiego oraz komendantów policji – wojewódzkiego i powiatowego, odbyła się w domu Rafała Dzwonnika.

Policjant zaczął pełnić służbę 21 lat temu, najpierw w Łodzi, a później w Pabianicach, dokąd trafił w 2006 roku. Tutaj był najpierw detektywem, a następnie specjalistą wydziału dochodzeniowo – śledczego. W tym czasie prowadził postępowania przygotowawcze w najcięższych i najbardziej skomplikowanych sprawach.

Cztery lata temu objął stanowisko specjalisty zespołu do spraw nieletnich i patologii, w którym pełni funkcję nieetatowego kierownika zespołu. Zdobyte wcześniej doświadczenie wykorzystywał w pracy z trudną młodzieżą oraz w profilaktyce i zapobieganiu przestępczości nieletnich. W tym zakresie współpracował z organizacjami społecznymi, samorządowymi i fundacjami.

Przyznany właśnie Medal za Długoletnią Służbę jest dla asp. sztab. Rafała Dzwonnika nagrodą za wzorowe i wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków. Policjant był już zresztą wielokrotnie nagradzany wcześniej.

fot. policja
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nie ma sie czym podniecac Duda podpisuje wszystko :))))

Akceptuję!

Zamiast kawałka metalu najbardziej byłaby żeczywista pomoc w czasie choroby że strony komendy głównej dla chorego zasłużonego pracownika.

Gratuluję !!!!

ciekawe co mi zaklad da za dlugotrwala prace moze tez mi cos duda podpisze
kolega dobrze napisal ze lepsza by byla pomoc dla kolegi a nie medale i podpis co wyglada jak wydrukowany poracha na calosci panie DUDA

Jeżeli zasłużył na medal to bardzo dobrze. Chwała. Zawsze jednak za tego rodzaju odznaczeniami powinna pójść nagroda FINANSOWA. Tak – właśnie kasa (np. 50 tys) bardzo pomogłaby w ,,świętowaniu,, lub zwyczajnie na życie ,leki itp. Dużo zdrowia

Dodatek by dali na maksa motywacyjny i służbowy z tego by się cieszył. Awans w grupie zaszeregowania. To by się przydało.