Strona główna Aktualności Polityka Premier M. Morawiecki wybrał Pabianice. Przyjedzie pomóc Stankowi w wyborach

Premier M. Morawiecki wybrał Pabianice. Przyjedzie pomóc Stankowi w wyborach

54
fot/strona W. Stanka

Wizyta premiera zaplanowana został na sobotę. Prezes Rady Ministrów ma do nas przyjechać 29 września po wizycie w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gdzie planowana jest wojewódzka konwencja wyborcza.

Spotkanie najprawdopodobniej rozpocznie się o godz. 13.00 na Starym Rynku. Wizyta ma być wsparciem dla kandydatów z Prawa i Sprawiedliwości przed zbliżającymi się wyborami.

4 lata temu Krzysztofa Ciebiadę, ówczesnego kandydata na prezydenta Pabianic, wspierał Jarosław Kaczyński. Obecność prezesa jednak nie pomogła i Ciebiada przegrał wybory z Grzegorzem Mackiewiczem.

Uwaga. Wizyta premiera została ostatecznie odwołana.

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
54 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

pewnie przywiezie paliwo 30% tańsze

Przyjedzie Pinokio nieistniejącymi drogami i mostami i nam rafinerie w Pabianicach obieca 🙂

Zlot PISowców na Starym Rynku, a mówili, że to obiekt PRLu. Zapomniałem, że PIS to PRL.

Trafiles w 10

No to teraz będzie nie zadupie a WYSPY SZCZĘŚLIWE-bez szpitala i jakiejkolwiek obrony mieszkańców.

Jak jesteś taki anonim to powiedz co ci się nie podoba w mojej wypowiedzi!

Nick zmień jak gadasz ze sobą POkemon : ))))

Z koniem nie będę się kopał.A morze byś tak abdykował?

moze odpowie na pytanie dlaczego tak kocha Pabianice, że żadne środki o które występowaliśmy nie przyznano – renowacja boiska Włókniarza, zwrot za reformę oświaty, odrzucenie projektu ustawy metropolitalnej

Bo nie ta opcja przy wladzy, ale mieli władzę i zabrali chłopcy zabawki i odeszli.

z pewnością przywiezie kasę na podwyżki dla nauczycieli które Włodzimierz obiecał

Obiecanki cacanki a głupiemu radość.

poparcie dla Włodzimierza?? ja myślałem, ze dla największego speca w kraju od geotermii

Ten człowiek nie zadba o Pabianice dla niego ważne są tylko własne interesy!

Panie Jach. Znowu wprowadza pan w błąd. Celowo zapewne. Ciebiada przegrał z Mackiewiczem, owszem ale w … II turze. W I wygrał. Nie inaczej będzie teraz : ))))

To jak prowadzona jest ta kampania to tylko pokazuje kto tu jest marionetką partyjną… lala Krzycha

Mackiewicz jaki jest taki jest ,ale nie chce źle dla Pabianic .

Panie Jach… Niedomówienia, niedopowiedzenia… Celowa pana robota. Trzeba było dopisać, że przegrał w II turze, a nie że w ogóle, bo to kłamstwo jest i tyle. Stać pana na obiektywizm?

Te, królik ? …
Nie siej kaczego fermentu rodem z pisego wychodka ! Taki twój obiektywizm.
Liczy się wynik !
Wypad !

Przypomnę ci 22 października : )))

Po pierwsze : ty, mnie nie strasz, za cienki jesteś !
Dwa : obiecanki, cacanki !
A jeśli nawet, to sobie przypominaj, bo mnie wszystko w tym kraju wisi, oprócz prawa i sprawiedliwości…
A miało być tak pięknie !

Zawsze możesz wziąć tobołek i wyjechać stąd np. do cudownego Germanistanu. Ktoś cię trzyma? No to nie biadol tylko pędź… się : )

Ja tobie wyjazdu do Rosji nie proponowałem ( a szkoda, bo na to zasługujesz), więc wypad !
Nie biadolę pisiowy trollu, tylko stwierdzam fakty !

„Kiedy zmieniano scenografię (ludzie prezesa rozstawili specjalną „ściankę”), ktoś rzucił jajkiem w stronę sceny. Mało brakowało, a Krzysztof Ciebiada zostałby trafiony w głowę.”

Oby historia zatoczyła koło i zakończyła się jak przy poprzednich wyborach…

…wizyta ma być wsparciem dla kandydatów PiS przed zbliżającymi się wyborami…
ha ha ha to pewnie pomoże, bo strach u d**y jest ogromny. A może przywiezie jakieś gratisy ha ha ha paliwo 30 % tańsze albo inne cuda cudeńka.

Kochani o czym my tu rozprawiamy?Mackiewicz bez wsparcia zostanie udupiony,a jedynie on jako niezależny może coś dla naszego miasta jeszcze zrobić! To czy Stanek zrobi coś dla miasta to jest wielką imaginacją.

czy dobrze romumiem twój wpis że obecny Prezydent Pabianic jest niezalezny?
żarciki Ci się trzymają?

Słuchając tych wszystkich obietnic mam wrażenie, że Pan Stanek sam już nie wie co ma sprzedać, by zyskać głosy.

Ewa pełen szacun dla ciebie

Wybrał Pabianice… Taaaa, pewnie Jarek mu kazał przyjechać 😀

I chlopcy z Pabianic zabiegali, bo strach ich oblecial

Swoja drogą pabianicki rynek to świetne miejsce żeby pokazać „Polskę w ruinie”.
Pewnie Pan Premier uda sie na spacer po starówce, ale na koniec przenocuje 200m dalej w ekskluzywnym hotelu.

Jest premierem uważasz że ma spać w lepiance?

Oczywiście, że nie. Ale medialnie sprawę przedstawi tak: Pabianice wyglądają tak: rynek wyłożony wiekowymi płytami, w centrum wiejska chata z monopolowym, obok zarośnięta działka (+ komunistyczny pomnik). Nie pokaże Fabryki Wełny, Parku Słowackiego, Autobusów, obwodnic z trzech stron miasta.

A czym się jest chwalić .

Wydawało mi się, że kilka rzeczy wymieniłem wyżej, no ale cóż. Sporo podróżuje po Polsce i po miastach wielkości Pabianic. To co mnie irytuje w nas to taki brak poczucia wartości i dumy skąd się jest. „W tych Pabianicach to nic się nie dzieje”, „Ach, jakie to miasto jest beznadziejne”.
Skoro coś jest nie tak, to starajmy się to zmienić, a umiemy tylko narzekać. Chwalmy się ty że mamy tramwaj (pomińmy to jaki), pole golfowe, ciekawą historię, świetny dojazd z każdej strony świata. Są w Polsce miasta większe od Pabianic do których nie dojeżdża nawet pociąg.

Masz rację totalna beznadzieja każdy tylko gada a za wizerunek miasta nie ma się kto wziąć.

Nie no, Tym, proszę cię. To mają być sukcesy Mackiewicza, że Pabianice leżą w środku Polski i dojeżdża pociąg???? Człowieku, mamy XXI wiek! Nie podpieraj się sukcesami innych (w większości prywatnych inwestorów) tylko zapytaj CO zrobił Mackiewicz i jego ekipa przez ostatnie 8 lat swoich rządów. O wcześniejszych nie wspomnę, bo są tu od 1990 roku! KONKRETNIE???? Jak wygląda miasto, ulice, porządek, przemysł, inwestycje, itd. itp. Nie opowiadam mi tu o fundatorach Krusche&Ender tylko o tym CO ten gość zrobił realizując… hmm, no właśnie co, bo programu nie ma i nigdy nie miał…. Nie interesuje mnie i pabianiczan trwanie na… Czytaj więcej »

A to miasto zrobiło???? Ja myslałem, że Furman z prywatnej kasy. Napisz co zrobił Mackiewicz z ekipką!!!!

Ale ty porąbany dupek jesteś z tą ciągłą perfidną pisiowo-kaczową nagonką na Macka ! A jaki aktywny się zrobiłeś ! Chyba hurtem płacą teraz pisoiwym trollom, bo poprzedni system szkoły Szefernakera i Rydzyka się sprawdził : wygrał PiS i PAD ! Podobnie jak Trampek z pomocą Rosji. A z PiS w opozycji, od naszego miasta poczynając, na rządzie nie kończąc, to nawet Salomon z pustego w próżne nie naleje a dopiero Macek ? Kolej na Stanka. Ale to misiu, jednego takiego… Nie stać W. S. na samodzielne myślenie i zaczynie się kukiełokwy teatr marionetek, jeśli wygra. Ostatnie wici ; już… Czytaj więcej »

No cóż, tego typu wizyta jest raczej czymś normalnym w tzw. polityce zwłaszcza w roku wyborczym, a kto ma premiera to po niego sięga. Akurat tu jest wygrane pingo na loterii bo wybrał Pabianice, ale……..wybrał tak po prostu czy był powód? Drodzy mieszkańcy miasta Pabianice oczywiście, że był powód. W polityce nic nie dzieje się bezinteresownie i ot tak. Zawsze jest zarąbiście ważny powód. Otóż…… PIS PABIANICKI PRZERĄBAŁ WŁADZE W MIEŚCIE PO WYGRANYCH WYBORACH w 2014 JAKO JEDYNY W CAŁEJ POLSCE. TO BYŁ WSTYD NA CAŁY KRAJ. Nigdzie tak Pis nie dał ciała jak U nas w Mieście. Mówić krótko,… Czytaj więcej »

Zgadzam się z tobą lecz Stanek NIGDY dla Pabianic!

Brawo Ty

To zdjęcie z karabinem na FB nie wystarczy, żeby wygrać wybory?

a kiedy przyjedzie jeszcze rydzyk weprzec pis

O raju! Ale heca! Prawdziwe harce w Pabianicach!
Oto w święto Archaniołów, a zarazem moje imieniny, taki prezent dla Pabianic – pod Pomnikiem Bojowników stanie sam PiSowski naczelnik! Za nim dumnie pierś wypną Waldek Flajszer, ekspert Ciebiada i reszta świty.
Będą skandować „Włodek! Włodek”, aż do zdarcia gardeł.
Z pewnością bezpośrednia bliskość pięknego kościoła poniesie ich wenę ku samym niebiosom! Oh, to będzie takie cudowne przeżycie!

Dobrze, że w piątek jest dzień targowy. Podejrzewam silny popyt na jajka u lokalnych babuszek. 😉

Wszystkiego Najlepszego, Michał !

Kłamczuszek w Pabianicach…

Największym problemem dla Pabianic nie jest ani Stanek, ani Mackiewicz. Największym problemem jest brak alternatywy wobec tych dwóch beznadziejnie słabych kandydatów. Jakikolwiek będzie wynik tych wyborów, będzie on porażką dla Pabianic. Daliśmy się wpuścić w wojenkę polsko-polską pomiędzy PiS i PO i nie dostrzegamy, że poza nimi jest inny, lepszy świat. Tym światem mogą być niezależni samorządowcy, z doświadczeniem w biznesie i zarządzaniu. A tak się składa, że obu kandydatom brakuje tych cech. Im po prostu marzą się stołki. Dlatego nie dajmy politykom się szczuć na siebie. Zamiast tego rozejrzyjmy się wokół i zastanówmy, kto może być alternatywą dla tego… Czytaj więcej »

Zapewne znowu rzuci kilka figur retorycznych, jak to przez tamte osiem lat źle było. A ichniejszy suweren z uwagą wysłucha i przyklaśnie krzycząc „niech żyje, niech żyje”.

Podobno wizyta odwolana hahahah krolik twoj premier sie wystraszyl