Strona główna Na sygnale Kryminalne Ponad 2 promile za kółkiem. Przechodnie myśleli, że zasłabła

Ponad 2 promile za kółkiem. Przechodnie myśleli, że zasłabła

7
35-latka kierująca Toyotą miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zatrzymali ją we wtorek wieczorem na ulicy Moniuszki. 

Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie od przechodniów o kobiecie, która mogła zasłabnąć za kierownicą auta.

– Gdy policjanci otworzyli drzwi od pojazdu poczuli woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło stan nietrzeźwości kierującej, która miała ponad 2 promile w wydychanym powietrzu – potwierdza nadkom. Joanna Szczęsna z KPP Pabianice.

Na miejscu była tez karetka pogotowia. Medycy sprawdzili stan zdrowia stan zdrowia kobiety. Nie wymagała hospitalizacji.

Choć kobieta siedziała w zaparkowanym samochodzie, są świadkowie, którzy widzieli jak kieruje.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dla pijaków za kierownicą surowe kary: 200 godzin prac społecznych, zakaz prowadzenia pojazdów na 10 lat, grzywna 100.000 PLN i przepadek podjazdu !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zenek, a Tobie 200 godzin uderzań z barana w ściane, 200.000 PLN grzywnej i na końcu 10 lat zakazu oddychania. Pasuje ?

Zenek ty się idź leczyć dzbanie jeden

CZY KTOŚ SIĘ ZAJMIE PIJAKAMI ZA KIEROWNICĄ? !!! W końcu ktoś weźmie sprawy we własne ręce i zrobi w tej wiosce pijaków porządek. Strach wyjść na ulicę

Pijaczki na tory!

A skąd wiecie że prowadziła auto pijana ? Może posprzeczala się z mężem/ facetem napila się i poszła spać do auta . Raczej ciężko będzie udowodnić jej prowadzenie auta skoro auto stało A nikt nie widział żeby jechała spanie w aucie nie jest karane czy trzeźwy czy pijany .