Policjanci oddali hołd kolegom, którzy zginęli na służbie

  1

  Policjanci nie zapominają o swoich kolegach tragicznie zmarłych podczas służby i składają im hołd podczas Święta Policji

  24 lipca funkcjonariusze obchodzą swoje święto.

  – To również szczególny czas, by pamiętać o tych, którzy oddali życie chroniąc bezpieczeństwa ludzi i porządku publicznego – czytam na stronie pabianickiej komendy.

  Kierownictwo pabianickiej policji oddało hołd funkcjonariuszom, którzy zginęli podczas pełnienia służby. 22 lipca 2022 roku Komendant Powiatowy Policji w Pabianicach insp. Jarosław Tokarski wraz z Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Pabianicach mł. insp. Michałem Kaliszewskim zapalili znicze na mogiłach aspiranta Andrzeja Werstaka, który zginął tragicznie podczas służby w marcu 2007 roku w Zakładzie Karnym w Sieradzu (został zastrzelony przez strażnika) oraz młodszych aspirantów Marka Lechowskiego i Stanisława Malinowskiego, którzy ponieśli śmierć w służbie ginąc w wypadku samochodowym na terenie Łodzi w lipcu 1997 roku.

  Hołd oddali także młodszemu aspirantowi Jakubowi Opieczyńskiemu, który zmarł 14 lipca 2022 roku w wyniku tragicznego wypadku drogowego będąc na służbie oraz aspirantowi sztabowemu Rafałowi Dzwonnikowi, który zmarł po długiej i ciężkiej chorobie.

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  1 Komentarz
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  R.I.P.