Strona główna Aktualności Polityka „Polacy chcą przyjaznego państwa”

„Polacy chcą przyjaznego państwa”

11

Janusz Palikot – kandydat na Prezydenta RP odwiedził dziś Pabianice. Poparł lokalną inicjatywę zlikwidowania straży miejskiej.

Przed siedzibą straży miejskiej w Pabianicach odbyła się dziś konferencja prasowa kandydata na urząd Prezydenta RP – Janusza Palikota, na którą przybyły media lokalne, ale także ogólnopolskie. Lider partii Twój Ruch poparł akcję zbierania podpisów w celu zlikwidowania straży miejskiej w naszym mieście.

– Polacy chcą przyjaznego państwa, a nie państwa represyjnego. Oczywiście trzeba karać, ale wiele razy jesteśmy karani np. za złe parkowanie, a tak naprawdę nie ma gdzie zaparkować i parkujemy tak z przymusu. Od 25 lat gdy Polak widzi strażnika miejskiego to łapie się za portfel. W wielu miastach zlikwidowano tę formację i miasta te dobrze funkcjonują – mówił Palikot.

Kandydat Twojego Ruchu został także zapytany czy widzi szansę współpracy z dwoma innymi kandydatami – Pawłem Kukizem i Januszem Korwinem-Mikke. – Pan Kukiz nie ma absolutnie żadnych kwalifikacji. Nigdy nie brał udziału w uchwalaniu żadnej ustawy. Najpierw powinien zdobyć doświadczenie choćby jako parlamentarzysta. Natomiast pan Korwin-Mikke grozi ludziom, że będzie do nich strzelał. Jestem jedynym kandydatem lewicowym i nie wyobrażam sobie współpracy z żadnym z nich – powiedział.

Jak zdradza Dawid Grzegorzewski – przewodniczący Twojego Ruchu w Pabianicach w akcji trwającej od 26 marca zostało zebranych już 4 tys. podpisów. Celem jest zebranie 6,5 tys. do końca kwietnia i doprowadzenie do przeprowadzenia referendum, w którym pabianiczanie zdecydowaliby czy chcą dalszego funkcjonowania tej formacji.

To druga wizyta Janusza Palikota w naszym mieście. Pod koniec stycznia odbył otwarte spotkanie z mieszkańcami (WIĘCEJ).

REKLAMA
Poprzedni artykułPotrącona rowerzystka na Bugaju
Następny artykułDodatkowe 50 tys. zł na sport
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dawid jak zwykle skacze z kwiatka na kwiatek

I darmowa reklama TVN, oraz TV3… „Miałeś chamie złoty róg, ostał ci się ino sznur”.Może zagłosują na ciebie wielbiciele i sprzedawcy dopalaczy, reszta drugi raz twego nawozu opakowanego jak cukierki nie kupi, pomimo promocji w TVN i rządeowej TV.

A ten ryży to już nie w biało-czerwonym krawacie?

Młody Tusek…. 😉

wynocha 🙂 palikot jestes oszustem

Ryże to wredne. Ryżym mówimy dość.

a te w koloratkach jakie panie wredne, że aż strach.

Na 100 ryżych 101 jest wrednych

Debil ????? Ale za likwidacją ORMO XXI wieku też jestem

Ja tam jestem za ich likwidacja bo mnie strasznie denerwuje lenistwo. Na bugaju bandytyzm sie szerzy,wieczorami cpuni po dopalaczach dewastuja i napadaja to tam ich nie ma! Boja sie reagowac bo dostali by w trabe to po co ja mam placic podatkie na nierobow? Nie jestem wyborca TR ale na Pana Grzegorzewskiego oddam swoj glos w wyborach do parlamentu mam nadzieje ze wystartuje bo ma mlody czlowiek pojecie i chce tego co wiekszosc pabianiczan czyli likwidacji SM. BRAWO

Sami niech się zlikwidują Palikot i Grzegorzewski. W Pabianicach już wszystko zlikwidowane. Bieda i bezrobocie. Posadkę się ma to ludzi traktuje się jak przedmioty. Również życzę likwidacji duetu: Grzegorzewski-Palikot.