Strona główna Aktualności Polityka Pokazała figę Gryglewskiemu (WIDEO)

Pokazała figę Gryglewskiemu (WIDEO)

17

Zwolenniczka prezydenta Zbigniewa Dychto zakłóciła marsz na rzecz nowych miejsc pracy zorganizowany przez Sojusz Lewicy Demokratycznej.

Uczestnicy marszu wyruszyli ze Starego Runku w stronę ratusza. Szło ponad 50 osób, w tym kandydaci na radnych miejskich i powiatowych: m.in Aleksandra Stasiak, Bogdan Piotrowski, Halina Bakus. Część osób trzymała transparenty z hasłami: „Mamy prawo do pracy”, „Praca dla Pabianic”, „Chcemy pracy”. Do marszu przyłączyli się działacze Prawa i Sprawiedliwości na czele z Krzysztofem Ciebiadą kandydatem na prezydenta.

Kiedy marsz dotarł przed Urząd Miejski głos zabrał Marek Gryglewski, główny organizator i kandydat SLD na szefa miasta. Gryglewski przedstawiał fragmenty programu wyborczego SLD. Mówił m.in. o potrzebie tworzenia miejsc pracy poprzez ściągniecie inwestorów do miasta. Obok stał poseł Dariusz Joński.

Pod koniec wystąpienia do Gryglewskiego podeszła kobieta z rowerem, która obserwowała przez kilka minut co dzieje się przed ratuszem. – Jak się do korytów dostanieta to koniec – mówiła kobieta. – Dychto będzie, cały czas będzie. A pan będzie lepiej rządził? – zapytała Gryglewskiego. – O tyle! – krzyknęła kobieta nie czekając na odpowiedź, pokazując przysłowiową figę.

Kiedy głos zabrał Dariusz Joński zbulwersowana kobieta podeszła również do niego. Próbowała przekrzyczeć posła mówiącego przez mikrofon. Kiedy zapytał. – Zagłosuje pani na Marka Gryglewskiego? Odparła, że Dychto nie jest taki zły i że go nie opuści, a odchodząc pogroziła posłowi palcem.

 

REKLAMA
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

haha;D znam ta panią ;D ona jest, że tak powiem grzecznie „dziwna” ;D i tą drugą co podeszła tez;D jedna lepsza przez drugą ;D

może i dziwna ale na czerwonych przynajmniej głosu nie odda

Do redaktora tego tekstu. Jakie to przysłowie mówi cokolwiek o fidze? „Figa z makiem” to nie przysłowie więc napisanie „[…] pokazując przysłowiową figę.” popełnił/-a Pan/Pani błąd. 🙂 Pozdrawiam.

Chcemy pracy! Przemaszerowała grupa lewicy (SLD PIS) krzycząc. My mówimy „To się do niej trzeba wziąć!” Nagle wszyscy obiecują obniżenie podatków, i z tego trzeba się cieszyć oczywiście, bo to część programu Nowej Prawicy ale czy trzeba było te podatki podnosić? Tak się składa że lewica to socjaliści a socjaliści itd, chcą wysokich podatków. Wysokie podatki skutecznie odstraszają pracodawców od tworzenia miejsc pracy, więc to socjaliści doprowadzili nasz kraj do obecnej sytuacji i wołami nie ściągniecie pracodawców jeśli podatki będą wysokie. Kapitalizm i wolny rynek tworzą miejsca pracy, więc jeśli lewica chce pracy, to musi obniżyć podatki, zlikwidować PIT i… Czytaj więcej »

Wszyscy jesteście cwaniakami ( bez względu na przynależność partyjną ) i wciskacie ludziom „kit” przed wyborami. Wszyscy chcecie obniżać podatki tylko dla tego, że jest to bardzo populistyczne hasło. A czemu nie obiecacie ulg dla pracodawców za otwieranie nowych firm, tworzenie nowych miejsc pracy. Skracanie czasu przy otwieraniu nowych firm. Ludziom nie są potrzebne niższe podatki tylko rozsądne gospodarowanie pieniędzmi z tych które już są. Czemu nie obiecujecie zmniejszenia biurokracji, mniejszych diet dla radnych, unowocześnienia urzędów i zmniejszenia liczby pracujących tam ludzi (którzy przejadaj właśnie te podatki). Fakt było by mniej miejsc pracy dla waszych rodzin i przyjaciół ale więcej… Czytaj więcej »

Odezwał się socjalista który chce rozdawać nasze pieniądze.
Polecam przeczytać ze zrozumieniem, program Kongresu Nowej Prawicy.
Weź też proszę sobie paragon ze sklepu, za jakieś większe zakupy i policz ile zapłaciłeś za zakupy a ile musiałeś zapłacić podatku.
Nie opowiadaj że ludzie chcą płacić podatki bo tak nie jest.
Zmniejszenie biurokracji i koryta, wszystko jest zapisane w naszym programie.
Pozdrawiam
Tomasz Stusio
Lista nr14

Podatków i tak nie zmniejszycie, bo zapewne przeszkodzą wam „niesprzyjające okoliczności” lub coś w tym rodzaju zmniejszanie koryta i biurokracji też się nie uda z tych samych lub innych przyczyn. Wszyscy to obiecują przed wyborami i jak do tej pory zbyt wiele z tego nie wynikło. A co do rozdawania pieniędzy to owszem pieniądze z podatków powinny iść na przykład na szkoły lub pomoc socjalną a nie na wasze diety, gabinety, samochody itp. A i jeszcze jedno nie jestem socjalistą choć ktoś kiedyś powiedział że „lepiej być socjalistą niż świnią”

Człowieku. To jest rozumowanie przedszkolaka. Wcale mnie to nie dziwi po „szkole wyższej” w Pabianicach.

Przedszkolak ma nie, co inne priorytety.

A Polakom przez ostatnie 25lat TV tak głowy wyprała, że ciężko to teraz
wyprostować.

I wypisywane są teraz takie słowa jak poniżej.

Ta pani swoim zachowaniem i poparciem wydaje się dziwna,jak i ustępujący włodarze. Mam pewne podejrzenia, czy może jakieś pokrewieństwo z tą ” PANIĄ „

Ta kobieta ma większe „jaja” niż tych 2 panów kandydatów 🙂
Teraz liczy się głos ludu.

Tomku drogi Tomku. Wszystko co piszesz to są piękne założenia, które jednak jak dobrze wiemy nie mają prawa bytu. Wiesz……założenia zawarte w książce „Kapitał”, a które z tego co pamiętam tworzyły fundament komunizmu też były dobre, a jak się skończyły wszyscy którzy pamiętają czasy PRL-u wiedzą. Jak czytam zdanie w stylu „i nie trzeba będzie kapitaliście pomagać, wystarczy nie przeszkadzać” to przysłowiowy nóż w kieszeni mi się otwiera. Jak dobrze pamiętam jesteśmy rówieśnikami i oboje powinniśmy pamiętać jak skończyło się dla naszego pokolenia uwolnienie rynku dla prywatnych przedsiębiorców. Każdy mówi, że aby stworzyć miejsca pracy trzeba wspomóc pracodawców poprzez ulgi… Czytaj więcej »

Każdy tylko potrafi komentować i krytykować Jeśli tak to czemu nie było innych kandydatów na prezydenta Może sprawa pracy dla innych to sprawa nieważna A tak wogóle uważam że to nie jest głupie SLD i PiS razem Oboje sa jeszcze mlodzi pełni pomysłów i energii Nie ubudzeni w żadne układy ,więc ja jestem ZA .Dla mnie ci kandydaci są najlepsi Pokazali że nie ważne co się dzieje na górze ,ważne co oni chcą zrobic pa miasta BRAWO trzymam kciuki

Dychto na prezydenta !!!!!!!!!!!

Napisałem pare słów dla tej renomowanej gazety, ale niestety ciąży tu cenzura, dlatego bez sensu jest tutaj pisać…..

Dobra dama 🙂

Tomku piszesz ze różnica między pracownikiem a konsumentem jest jak różnica między czarnym a białym. Po części możesz mieć racje, tylko że pracownika w tym momencie uprzedmiotawiasz. Niestety nie może taka opinia dziwić z ust kogoś, kto popiera partię której lider, mówi o tym że dzieci niepełnosprawne trzeba oddzielać od sprawnych, bo te drugie mogą się zarazić niepełnosprawnością. Dlatego tu z Tobą nie dyskutuję, bo skoro z mojego tekstu wysnułeś że jestem lewakiem, więc ja też zakładam że jesteś zatwardziałym „korwinowcem” i podzielasz poglądy swojego guru. Jesteś też pewnie za segregacją rasową, ponieważ Twój przywódca otwarcie mówi że nie ma… Czytaj więcej »