Strona główna Aktualności Z miasta Podwyżka dla wiceprezydentów

Podwyżka dla wiceprezydentów

9

Od 1 września wzrosło wynagrodzenie wiceprezydentów miasta. Prezydent Grzegorz Mackiewicz podniósł dodatek specjalny obu zastępcom, o jednakową kwotę – 1200 zł brutto.

Co przyczyniło się do sporej podwyżki?

– Zwiększenie obowiązków służbowych i powierzenie dodatkowych zadań – tłumaczy Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta miasta. – W przypadku wiceprezydent Aleksandry Jarmakowskiej-Jasiczek to przygotowanie budżetu obywatelskiego i koordynowanie współpracy z organizacjami pozarządowymi, m.in. w związku z utworzeniem Miejskiej Rady Seniorów i Pabianickiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Wiceprezydent Maciej Łuczak jest odpowiedzialny za przygotowania do rewitalizacji miasta.

Wynagrodzenie I wiceprezydenta (Jarmakowska-Jasiczek) miasta wynosiło 8500 zł brutto: zasadnicze 4800 zł, dodatek funkcyjny 1980 zł, dodatek specjalny 1000 zł, dodatek stażowy 720 zł. Kwota „do ręki” (za sierpień) 5968 zł.

Wynagrodzenie II wiceprezydenta miasta wynosiło 8148 zł brutto: zasadnicze 4800 zł, dodatek funkcyjny 1980 zł, dodatek specjalny 600 zł, dodatek stażowy 768 zł. Kwota „do ręki”  (za sierpień)  5690 zł.

Prezydent Grzegorz Mackiewicz zarabia netto 8624 zł. On też dostał niedawno podwyżkę (WIĘCEJ).

reklama

planet-2

 

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPasy donikąd
Następny artykułSzpital bez szefa. Była prezes nadal chora
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ZA CO? Śmiech mnie ogarnął.

żenada, Jak nie znasz zakresu obowiązku to się nie wypowiadaj!

Właśnie znam i dlatego się śmieję.

no nie masz zielonego pojęcia , może ty popracujesz na tych stanowiskach i się wykażesz swoimi umiejętnościami , chętnie popatrzymy co zrobisz . Podpisz się z Imienia i Nazwiska , podaj swoją pensję i oczywiście co robisz. Bo jak widać masz dużo czasu aby znów krytykować ,pisać bzdury – może czas do pracy.

dodatkowa płaca z pracę którą mają wykonywać w ramach swoich obowiązków! może niech za każdą czynność faktury wystawiają na UM!

czemu dopiero teraz informujecie że Michael Jakson był w Pabianicach ?

Wiceprezydent Łuczak wykonuje naprawde kawał dobrej roboty w mieście, tylko nie widac tego, bo Mackiewicz sie ostro lansuje w mediach, co jest czesto komiczne. Luczak to czlowiek czynu i nawet nie ma ciagot, zeby robic sobie taki zalozny lans jak prezydent, a pracy wykonuje ciężką i jest otwarty na ludzi (przyjmuje we wtorki najwiecej osob ze wszystkich prezydentów i wice). Prezydent najlepiej potrafi sie lansowac.

Panie Mackiewicz, kiedy Pan odda swoją pensję na cele charytatywne? Przypominam, że pierwsza pensja miała być przekazana na szczytny cel

Praca, podpisywanie się na przygotowanych wcześniej przez innych pismach.
Sama osobiście niektóre pisma pisałam, a zarabiałam 1300 zl!!!!!!!!!!!!