Strona główna Na sygnale Wypadki Podwójne najechanie na tył. Trzy samochody zderzyły się w Lutomiersku

Podwójne najechanie na tył. Trzy samochody zderzyły się w Lutomiersku

0
foto OSP Lutomiersk
Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń w zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w sobotę około godziny 10.00 na ulicy 3 Maja w Lutomiersku. Jedną z przyczyn było nieutrzymywanie właściwej odległości od poprzedzającego pojazdu.

W kolizji uczestniczyły trzy samochody. Citroen Jumper najechał na tył Volkswagena Multivana, zaś w tył Citroena uderzyło jeszcze BMW i to właśnie ono odniosło największe uszkodzenia. Na jezdnię wyciekły płyny eksploatacyjne w tym olej oraz trzeba było odłączyć akumulator w BMW, dlatego na pomoc wezwano strażaków z OSP Lutomiersk, którzy zabezpieczyli miejsce kolizji. Działania druhów trwały nieco pół godziny.

foto OSP Lutomiersk

Mało brakowało, a strażacy mogli nie dojechać na miejsce zdarzenia. Tuż przed wyjazdem, na placu przed remizą strażacką, w niedozwolonym miejscu zaparkował samochód, który utrudniał wyjazd ciężkiego wozu strażackiego. Kierujący pojazdem nie widział w tym nic złego.

– Serdecznie nie pozdrawiamy tego Pana – komentują druhowie z OSP Lutomiersk. – Wyjąca syrena nie robiła na nim żadnego wrażenia. Na nasze wezwanie, by przeparkował pojazd, zanim jeszcze przyjęliśmy to zgłoszenie, zaczął się, kolokwialnie mówiąc, odszczekiwać. Czy tak to powinno wyglądać? Pozostawiamy to bez komentarza.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments