Strona główna Dzieje się Podbiła serca widzów „Sanatorium miłości”

Podbiła serca widzów „Sanatorium miłości”

4
fot. Sanatorium miłości
Widzowie „Sanatorium miłości” pokochali 68-letnią Halinę Jaksę z Pabianic. Uczestniczka programu, w którym seniorzy szukają swoich drugich połówek skradła serca tysięcy osób z zainteresowaniem oglądających to telewizyjne reality show.

Emituje je TVP1. Trwająca właśnie edycja rozpoczęła się na początku stycznia i jest już trzecią. Do tej pory mogliśmy zobaczyć siedem odcinków – premiera każdego odbywa się w niedzielne wieczory.

W programie bierze udział sześć kobiet i sześciu mężczyzn. To ludzie z trudnymi doświadczeniami życiowymi, mający różne temperamenty, zainteresowania, upodobania… Trudno jednak oprzeć się wrażeniu, że właśnie pabianiczanka cieszy się wśród widzów szczególną sympatią i że z każdym tygodniem zjednuje ich sobie coraz bardziej.

Czym konkretnie? Pozytywne emocje wzbudzają między innymi radość życia, pogoda ducha, wrażliwość i naturalność pani Haliny. Na fanpage’u „Sanatorium miłości” 68-latka zbiera wiele pozytywnych komentarzy.

„Halinko. Kocham Panią. Niech Pani koło mnie zamieszka, co? Może Pani mi pierogi, a ja coś innego. Dogadamy się. Na poważnie: super z Pani babka, pełna optymizmu, humoru i uśmiechu. Takich ludzi nam potrzeba. Z całego serca niech Ci się Halinko w życiu wiedzie jak najlepiej” – pisze jedna z internautek.

„Halinka. Kuracjuszka wszystkich odcinków. Kobieta szczera, z pięknym charakterem. Pomimo ciężkich chwil w życiu silna, dzielna i piękna kobieta” – to następna opinia.

„Ulubiona uczestniczka! Nikogo nie udaje, nie gra pod publiczkę, nie stara się nikomu przypodobać – zawsze jest sobą”, „Najfajniejsza osoba. Uwielbiam Panią Halinkę. Zasłużyła na wygraną nie tylko kuracjuszki tygodnia, ale też całej edycji”, „Jak ja bym chciała mieć taką Halinkę u siebie w robocie. Brakuje takich ludzi na świecie” – widnieje w kolejnych komentarzach.

W minioną niedzielę, 14 lutego, w walentynki, Halina Jaksa zdobyła tytuł „Kuracjuszki odcinka”. Pod informującym o tym postem widnieje już 3,3 tys. „lajków” i ponad 560 komentarzy. Dość wspomnieć, że inna uczestniczka, Krystyna, która została „Kuracjuszką odcinka” już dwukrotnie, za każdym razem miała 1,3 tys. polubień, czyli zdecydowanie mniej. Tyle samo, co „zebrał” ich też jako „Kuracjusz odcinka” Zdzisław, 1,9 tys. – Zbigniew, a Jadwiga, współlokatorka pani Haliny – 2,5 tys.

Udział w programie pabianiczanka traktuje jak sympatyczną przygodę, która może okazać się tym milszą, jeśli pani Halinie przypadnie tytuł „Królowej Turnusu”. A tak typują internauci.

fot. Sanatorium miłości
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pani Halinka jest bardzo radosna zawsze uśmiechnięta ,pogodna miło się ogląda jej misje w Sanatorium miłości Na żywo panią Halinkę można spotkać na rynku przy Moniuszki Godnie reprezentuje Pabianice pozdrawiam

Brawo Pani Halinko. Wesoła, empatyczna, uczuciową.
PS.
Wstyd mi za Życie Pabianic (z biedronką). Jak można tak „obsmarowywać” kobietę. Mało mamy „naszych” z których możemy być dumni.

Pozytywna kobitka 🙂

Pani Halinko, tak trzymać, tyle w Pani radości i dobrej energii aż miło!!!