Strona główna Dzieje się Poczuliśmy świąteczny klimat. Zobaczcie setki Mikołajów na ul. Zamkowej

Poczuliśmy świąteczny klimat. Zobaczcie setki Mikołajów na ul. Zamkowej

13
Mieszkańcy miasta obstawili ulicę Zamkową, aby podziwiać coroczną paradę świąteczną. Nie zabrakło pozytywnych emocji i uśmiechniętych twarzy. 

Szóstą paradę świąteczną otworzył rozemocjonowany prezydent Grzegorz Mackiewicz, który przeniósł nas już do 2020 roku. Kalendarzową pomyłkę szybko zagłuszyli motocykliści, którzy w mikołajowych strojach poprowadzili świąteczny konwój.

Do organizacji parady jak co roku przyłączyły się liczne szkoły i instytucje.
Parada zakończyła się na Starym Rynku, gdzie do godz. 20.00 trwa Jarmark Świąteczny. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Daj to Głośniej z przebojem „Mama ostrzegała”.

 

REKLAMA

13
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
10 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
7 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zły

Podejrzewam, że na otwarciu biedry będą większe atrakcje niż na jarmarku.

pabnin

Nie ma się co dziwić. Biedronka to inwestor prywatny. Jarmark to powiat/miasto. Raz, że nie zainwestują tyle co Jeronimo, a dwa, że kasa wydana na ziemniaki, dzień wody i kiełbaski. Facebooka już nie licząc….

YaGo

Nic za darmo, oprócz manny pis z nieba, która i tak nie dla Pabianic, tylko przeważnie do prywaty ocieca dyrehtora …

YaGo

Ale porównanie. Co ma Jarmark do biedry. W Tkalni były na otwarciu większe, niż będą w biedrze…

łuka

Nic nie robią źle, robią jeszcze gorzej. Byłam, widziałam, bawiłam się, było super!!!!
Poproszę o więcej:)

Annanke

Więcej to dostaniesz… podatków w 2020 albo kiełbaskę wyborczą cobyś „dobrze” głosowała : )))

YaGo

No i prąd od pis za darmo od Nowego Roku !

YaGo

Brawo !

Teddi

Mnie to zastanawia jedna rzecz. Czemu na imprezach miejskich i powiatowych za pieniądze podatników lansuje się tylko jedna partia? Przecież miasto (biorąc pod uwagę układ Rady Miejskiej) przyznawać powinno na święcie ziemniaka, dniach miasta czy takiej paradzie 2/3 miejsca KO, PO, BSR czy jak tam się jeszcze przezywają, a 1/3 opozycji. W powiecie to jeszcze chyba 60% do 40%. Tak samo zarządzanie takimi imprezami, które najogólniej mówiąc protegowanej z MOK nie bardzo wychodzą. Wszak już Rzymianie domagali się chleba i igrzysk, a rodzimy folklor to w wolne tygodnie a nie od święta. Choć ku ścisłości chleb, pyry i śmingusówki się… Czytaj więcej »

tymitunie

1. To nie był lans partii dla członków, tylko impreza dla mieszkańców miasta, którzy o dziwo, wzięli w miarę liczny udział, zwłaszcza w paradzie. 2. Byłem, widziałem normalnych ludzi naszego miasta, bo to była ogólnodostępna impreza dla wszystkich, ale ani jednego pisdzielca, bo chyba by się w piekle smażyli, gdyby mieli wziąć w tym udział, nie jako pisdzielcy fanatycy, ale normalni ludzie, obywatele tego miasta. 3. I jasny gwint, co ma do Jarmarku, Jeronimo Martins, który oprócz prawie 3.000 sklepów w Polsce, zyskał w naszym kraju przychody prawie 29 mld za ub. rok, co powoduje, że rodzina Santos jest najbogatsza… Czytaj więcej »