Strona główna Na sygnale Pożary Płonie sterta słomy

Płonie sterta słomy

8

Siedem zastępów straży pożarnej walczy z dużym pożarem sterty słomy.

Dźwięk syren strażackich przeszył Pabianice o godz. 17.30. Wozy pojechały na ul. Podleśną (po jej prawej stronie, jadąc ul. Myśliwską w kierunku ul. Warszawskiej), za marketem Intermarche. Kilka minut wcześniej zaczęła tam płonąć słoma. Ogień rozprzestrzenił się błyskawicznie, płomienie było widać z daleka.

Do akcji skierowano trzy zastępy zawodowych strażaków oraz cztery jednostki OSP z Woli Zaradzyńskiej, Pabianic, Górki Pabianickiej i Piątkowiska.

– Sterta nie sąsiaduje bezpośrednio z zabudowaniami mieszkalnymi. Nikomu nic się nie stało. Akcja trwa. Jest jednak za wcześnie, aby mówić o przyczynie pożaru – poinformował Mariusz Milczarski, dyżurny PSP w Pabianicach.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Styrta sie poli !!!!!!!!

Szkoda że tak dużo czasu zajęło pierwszej jednostce przybycie na miejsce. Rozumiem że ruch drogowy bardzo spowalnia, Ale moim zdaniem troszkę za długo to trwało. Pzdr.

A Ty co zgłaszający? za długo czekałaś aż przyjadą jak podpalileś?
z tego co wiem to

Żenujące jest to, że podsluchuje się kanał straży pożarnej.

Nie musimy, czytelnicy nas informują o większych zdarzeniach 😀

Uderzył się Pan w głowę? Taaa, jasne wszystkie newsy macie od ochroniarzy z zakładów Pamso. Czytelnicy nie mają co robić tylko do Was dzwonią. Może macie dyżurnego „redaktora” na parkingu SDH? Na drodze S8 jest karambol. Pojechaliście już? Będą zdjęcia?

Nie wygłupiaj się. Nie pasi, nie czytaj. Sprawa Redakcji. Uruchom swój Portal.
Mój kumpel dzwonił z prośba o pomoc świadków po wypadku. Opublikowali. Ja dzwoniłem, gdy był na skrzyżowaniu potężny „ dzwon „, bo jednak dziś każde info, to jakaś informacja dla zainteresowanych.

Proszę niedowiarku – http://ogloszenia.epainfo.pl/wp-content/uploads/2017/11/wiadomosc-od-czytelnika.jpg gdybyś też byl taki dociekliwy, to byś wiedział, że z okien naszej redakcji widać strażnicę. Trudno jest nie usłyszeć wyjeżdżających wozów.