Strona główna Na sygnale Kryminalne Plantacja w mieszkaniu

Plantacja w mieszkaniu

4

Gdy policjanci weszli do klatki schodowej podejrzanego, w powietrzu unosił się zapach marihuany.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego pabianickiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ujawnili w jednym z mieszkań na terenie Pabianic narkotyki.

– Kryminalni już na klatce schodowej czuli unoszący się charakterystyczny zapach marihuany. 34-letni lokator w specjalnie przygotowanym namiocie uprawiał w doniczkach konopie indyjskie. Domowa plantacja była doglądana, a dzięki odpowiedniej aparaturze roślinom zapewniono do rozwoju sprzyjające warunki – informuje rzecznik prasowy policji.

Zabezpieczono 9 krzaków konopi oraz cały sprzęt służący do hodowli. Podczas przeszukania policjanci znaleźli jeszcze ponad 10 gramów marihuany, kilka pojemników z nasionami oraz młynek do mielenia suszu roślinnego. Zatrzymany w tej sprawie 34-letni pabianiczanin usłyszał już zarzuty związane z uprawą oraz posiadaniem narkotyków. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za ten proceder karę do 8 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Dziękuję teraz czuję się bardziej bezpieczne

Do Holandii by przyjechał biedak, zapalił, posadził legalnie…

Powinien móc to robić w PL

Policja prześladuje ogrodników, niesprawiedliwe prawo niewoli ludzi. Tak powinien brzmieć nagłówek. Z tego zróbcie newsa.