Strona główna Aktualności Komunikacja PKS miesiąc dłużej (tylko na Bugaju)

PKS miesiąc dłużej (tylko na Bugaju)

1

Po rozmowach Urzędu Miejskiego w Pabianicach z PKS Łódź przewoźnik podjął decyzję, że do 30 czerwca zostanie utrzymanie kursowanie autobusów.

Dotyczy to jednak tylko kursów na trasie Waltera-Jankego – Łódź pl. Dąbrowskiego i z powrotem. Ponadto tylko kursów porannych i tych w popołudniowym szczycie komunikacyjnym. W sumie realizowanych będzie 6 par kursów.

Autobusy będą kursować wyłącznie w dni robocze, żadne kursy nie będą wykonywane w piątek po Bożym Ciele.

Linia Szpital – Łódź zgodnie z zapowiedziami zostanie zawieszona od 1 czerwca, a połączenia na trasie Waltera-Jankego – Łódź zostaną przez przewoźnika całkowicie wstrzymane od 1 lipca.

PKS Łódź rozważa wznowienie komunikacji z Łodzi do Pabianic od 1 października.

 

Oto rozkład jazdy obowiązujący od 1 czerwca:

Pabianice Waltera-Jankego – Łódź pl. Dąbrowskiego:
4:40, 5:35, 6:40, 8:05, 14:40, 16:00

Łódź pl. Dąbrowskiego – Pabianice Waltera-Jankego:
5:35, 6:40, 13:30, 14:50, 15:50, 17:10

źródło: komunikacjapabianice.pl

REKLAMA
Poprzedni artykułSpółdzielnia w sprawie śmieci
Następny artykułSiłownia prawie gotowa. Monitoring działa.
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Relikty – do lamusa. To co widać na obrazku to jedno, a to jeździ do Łodzi to zabytki z lat 70-tych. trzęsące się, drgające, trzymające się w kupie na słowo honoru… Nie widzę ich już od dawna na ulicach, bo tak często kursują… Jak oni chcą zarabiać, jeśli nawet kurs z Łodzi do Bełchatowa nie podejmuje ludzi z przystanków? Od zawsze, jak pamiętam ta linia wyjeżdżając z Fabrycznej, zatrzymywała się przy Centralu robiąc tylko! ostatni kurs po 22:30, potem dopiero przy rondzie Lotników… Wcześniejsze kursy nie zatrzymywały się nawet przy Centralu. Nie chce się zarabiać? To do lamusa. Busy są… Czytaj więcej »