Strona główna Aktualności Polityka PiS traci radnego

PiS traci radnego

27

Radny drugiej kadencji z ramienia Prawa i Sprawiedliwości przeszedł do Platformy Obywatelskiej.

Robert Dudkiewicz wystąpił z klubu Prawa i Sprawiedliwości i przystąpił do klubu Platformy Obywatelskiej, zrobił to na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej. To prywatny przedsiębiorca (cukiernik), który z ramienia PiS-u był radnym także przez całą poprzednią kadencję.

W ostatnich wyborach ponownie startował z listy Prawa i Sprawiedliwości i uzyskał reelekcję uzyskując 261 głosów. W pokonanym polu w okręgu nr 20 zostawił m.in. Edytę Koryznę z PO (231 głosów) oraz Aleksandrę Stasiak z SLD (200 głosów).

– Ciekawe jak spojrzy teraz w oczy swoim wyborcom, którzy oddawali na niego głosy jako członka Prawa i Sprawiedliwości – komentowali na gorąco radni PiS, którzy informację o przenosinach partyjnych kolegi skwitowali oklaskami.

W tej sytuacji obecnie radni PiS mają 12 mandatów, radni PO 7 mandatów, radni BSR 2, a radni SLD 1. Do obsadzenia pozostaje mandat po Piotrze Roszaku z PO, który w związku z ostatnimi wydarzeniami złożył rezygnację z funkcji radnego. Wybory uzupełniające mają być przeprowadzone w czerwcu, poinformował dziś komisarz wyborczy.

REKLAMA
27 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

jeszcze 2 z PiS-u, którzy zataili funkcję i… No ale PiS rozwala się sam jak nabrali takich kosmitów co to pojęcia nie mają. Brawo kierownictwo PiS!!! Dziwić się, że dostajecie baty co wybory!

Czemu Pani twierdzi, że ci radni coś zataili? Wystarczy, że ŻP napisali? Zauważyła Pani tą informację w innych mediach? np. na takim EPA info nic nie ma ? Ciekawe czemu ? Może wyższy poziom dziennikarstwa? Plotek nie publikują.Widziała Pani chociaż oświadczenie które Pani komentuje ? Jak Pani bierze kąpiel to wyciera się Pani przed czy po ?

a czy widziałeś ich oświadczenia majątkowe? a widziałeś tam wpisy dotyczące zajmowanych stanowisk? nie widziałeś bo nie były tam wpisane 🙂 a o jakich innych mediach piszesz? tylko o EPA? trochę słabe… a jak głosujesz w wyborach to na partie czy na osobę?

Wszystkie oświadczenia są jawne wejdź na stronę urzędu i zobacz. I np. taki Pan Szczesio w pkt. VIII oświadczenia podaje, że uzyskał inne dochody z tytułu zatrudnienia PTTK /O Pabianice 8371,94 zł więc podał czy nie? W oświadczeniu majątkowej nie ma rubryki zajmowane stanowiska, z wyjątkiem pkt. VII Gdzie jest pytanie o spółki handlowe.Chyba, że tak potraktujesz zapis w pkt VII Czy zarządza Pan/Pani działalnością gospodarczą. Powiedz mi na listach wyborczych do samorządów miałeś nazwy partii czy nazwiska ? Weszli ci , którzy mieli największą ilość głosów w swoich okręgach czy nie? Tzw. kandydaci niezależni to odsetek ale na nich… Czytaj więcej »

Lepiej późno niż wcale, jeśli chodzi o spojrzenie w oczy, to tak samo jak Krzysztof Ciebiada, który tyle mówił o innych standardach i zmianach, a okazało się, że nie taki był cel.Antek też kiedyś był kilka lat w PO i zmienił barwy, nawet Kandydat na Prezydenta RP Duda był kiedyś w Unii Wolności

jameson- Po 1- pan Ciebiada nikogo nie zdradził jak ten ZDRAJCA dudkiewicz
Po 2-co innego jest zmienić barwy partii nie bedąc radnym a co innego jak zdradza sie kolegów jak masz partyją funkcję

Nic dziwnego jak zobaczył jakim jadem PIS rzuca…

„- Ciekawe jak spojrzy teraz w oczy swoim wyborcom, którzy oddawali na niego głosy jako członka Prawa i Sprawiedliwości – komentowali na gorąco radni PiS, którzy informację o przenosinach partyjnych kolegi skwitowali oklaskami.” tylko prawda jest taka, że do RM się powinno głosować na ludzi a nie na partie.

Trafił pośród wartych siebie widać taka jego natura.

Ciekawe co mu obiecali?

Wszystko a on wszystko kupił, taka natura 🙂

W wyborach głosuje się na człowieka, a nie na partię.
Widocznie wyborcy widzieli w nim coś, czego Ty nie widzisz. Takie prawo dekomkracji.

Nie, ten sprzedawczyk powinien oddać mandat. Zreszta podpisał takie oświadczenie, że się zrzeknie jak wyjdzie z klubu. Gdyby nie szyld PiS, ludzie nie wybraliby go, gdyby startował z własnego KWW, bez partii, tej czy innej byłby nikim. W teorii ludzie powinni głosować na ludzi, wiekszość patrzy na partie i nawet JOWy przyzwyczajen nie zmienią.

Nigdy nie lubiłam zdrajców,a ten Dudkiewicz jest zdrajcą Słyszałem że on powowołuje sie na status że jest Piłsudczykiem i że on ma zasady jak Piłsudzki To ja odpowiadam temu panu że on popierdułka jest a nie Piłsudczyk Marszałek w grobie by sie przewrocił ,gdyby to slyszał Z drugiej strony jesli on taki honorowy to niech zda mandat i idzie na dodatkowe wybory za swojego kolege zlodzieja ,wtedy bede wiedziała ze ma jaja,,, Stawiam 1000zł że ten zdrajca dostanie stołek od PO i poprostu sie sprzedał Druga sprawa to proszę zobaczyć jak zachowuje sie partia Platformy ,za każdą cene by tylko… Czytaj więcej »

PIŁSUDSKI pisze się przez „S”… Zamiast się tak pienić, lepiej by Pani poczytała więcej.. Nie wiem jaką opcję polityczną Pani reprezentuje, ale jak się mówi o honorze i zdradzie to warto byłoby też wykazać się odrobiną inteligencji.. Marszałek w grobie sie przewraca..

Platforma i zdrajca Dutkiewicz ,już nie ma szans w tym mieście .
Już niedługo Dutkiewicz zdrajce i Platforme ludzie rozlicza
Też jestem pewien że sprzedał sie za stołęk
Jak panu nie wstyd ma pan dzieci i co pan ich nauczy ,że WSZYSTKO NA SPRZEDAZ

radny, który w poprzedniej kadencji ile razy się odezwał – raz? dwa razy? a ponadto o jego dokonaniach i inicjatywach nic nie było słychać, teraz nagle chce działać dla dobra miasta ( w towarzystwie PO ) … od jakiegoś czasu mówiło się, że pan roboty szuka – może właśnie znalazł? :-)))

Człowiek bez honoru. Kompletne zero. Złamał także podpisane własne oświadczenie jakie składał w dokumentach wyborczych. Podpisał ,ze zrzeknie się mandatu gdy wyjdzie z klubu PIS. Zdradził kolegów, zdradził wyborców i zdradził sam siebie.

A co wy po tym Dudkiewiczu tak jeździcie? „Zdrajca, zdrajca…” A może dojrzał „potęgę” intelektualną i każdą inną pod wodzą Ciebiady??? I zrozumiał pomyłkę? Na Ciebiadę nie krzyczycie, że co innego obiecywał przed wyborami, a po już nic nie mówi jak dostał wypaśny stołeczek w ZEC? Coś nie hallo w tym PiS-ie, skoro ludzie zaczynają głośno mówić o tym i sami odchodzą. Może pora przemyśleć powody, a nie go obrażać?

haha, według Ciebie tak się zbulwersował zatrudnieniem Ciebiady, że teraz zrobił transfer dla pracy? Nonsens. Ciebiada wykonuję konkretna prace, a ten zdrajca Dudkiewicz zapewnie dostanie jakiś etacik za nicnierobienie. Sprzedał się i tyle, zdziwię się, jesli teraz ktoś ma w ogóle do niego szacunek.

Co wykonuje? Pracę? Opowiadanie o mrzonkach i farmazonach za ponad 7000 zł nazywasz pracą? Jajca se robisz człowieku? Fachowcy, ludzie z wykształceniem nie mają pracy albo robią za grosze, a tu koleś politycznie dostaje „jakiś etacik”… Bo jest fajny? Coś osiągnął, pokazał? Kto to w ogóle jest???? Brat księdza? Aha i wszystko staje się jasne. Śmieszą mnie takie słowa oburzenia

Z radością przyjmuję fakt iż niejaki Dariusz W. z ulicy Wolnościowej z Pabianic będzie mógł po raz kolejny startować w wyborach… W końcu nie trzeba być histerycznym historykiem aby pamiętać ze szkoły że… do trzech razy sztuka. I nikt go już nie wypchnie, już wybory nie będą podrobione…on już się wepchnie na intratną posadkę…

skoro bycie radnym to według ciebie „intratna posadka ” to startuj!

Nie !
Ja nigdy nie zaangażuję się politycznie na żadnym szczeblu…
Ja bym wszystkie pieniądze, które co roku idą na partie i na darmozjadów w sutannach wydał zupełnie inaczej…

do PNP… Skąd Kolego wiesz że Dariusz będzie startował w okręgu pana OSZUSTA ? (przyznał się do winy ) Rosiaka…? Ludzie wyzuci z człowieczeństwa bez zasad honoru trzymają się razem ?przechodzą dla POdtrzymania zasad niemoralności ? Jak nazwać człowieka który za garść srebników potrafi sprzedać swoje dotychczasowe życie PRZYJACIÓŁ KOLEGÓW. Kto przeszedł do PO pAN dudkiewicz ?

Poczekamy…zobaczymy…

Typowe dla polskich „polityczków”