Strona główna Aktualności Polityka PiS chce, ale samo nie daje. Ciebiada wiceprzewodniczącym sejmiku

PiS chce, ale samo nie daje. Ciebiada wiceprzewodniczącym sejmiku

19

Krzysztof Ciebiada został wiceprzewodniczącym Sejmiku Województwa Łódzkiego. W prezydium tego gremium zasiądzie czterech przedstawicieli komitetu Prawo i Sprawiedliwość, choć mają tylko jednego radnego więcej. 

Dziś informowaliśmy, że w prezydium Rady Miejskiej w Pabianicach nie znalazło się miejsce dla przedstawiciela PiS – Włodzimierza Stanka. Jego kandydaturę zgłosił radny Antoni Hodak. Wszystkie funkcje obsadzone zostały ludźmi z komitetu Grzegorza Mackiewicza, a klub PiS liczy 6 osób (WIĘCEJ). Zwyczajowo, każdy klub powinien mieć swojego wiceprzewodniczącego, tym bardziej, że G. Mackiewicz mówił dziś o szerokiej współpracy.

Tymczasem w sejmiku województwa PiS obsadziło całe prezydium swoimi ludźmi, choć ich klub liczy tylko jednego radnego więcej. Przewodnicząca jest Iwona Koperska. Zastępować ją będą: Krzysztof Ciebiada, Zbigniew Linkowski oraz Joanna Niedźwiedzka.

Marszałkiem został Grzegorz Schreiber.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
19 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A Panie Przemku jak w Pabianicach ? Mackiewicz coś dał dla PIS ?

A coś PiS dał Mackiewiczowi? Za kimś nie z PIS PiS zagłosował ?

Przecież Mackiewicz sam mówił ze będzie ponad podziałami i polityki z Warszawki nie będzie przenosił na miasto jak to robi niby PSI . A tu taki nie fart szybka weryfikacja tego co obiecywał i już się wyłożył. Ale zrobił to specjalnie ale wy niestety mało kumaci jesteście. On by nigdy tym bardziej teraz jak tak zakochany w sobie nie poprosił by Pis o kasę .Teraz będzie mógł tylko mieć podkładkę i grac na tym, że nie dostał bo Stanka nie zrobił wice itd. I jak by nigdy nic lud ciemny to kupi ale czy cały tego nie przemyślał aż tak… Czytaj więcej »

Mackiewicz nie zrobił Stanka kimś tam? Przecież wiceprzewodniczących Rady Miasta nie wybiera prezydent i nawet nie bierze on udziału w głosowaniu. Od trzech lat ktoś nam reżyseruje nową rzeczywistość. W Sejmiku w poprzedniej kadencji Ciebiada też był wiceprzewodniczącym jako opozycjonista. Mało tego, Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej został jedyny radny SLD (Bors) bo to kwestia kultury politycznej. Od trzech lat ktoś wprowadził zasadę, że „zwycięzca bierze wszystko” a jak ktoś ośmieli się krytykować, to „Suweren tak chciał”. Zapomina się jedynie, że czasem może to zadziałać w drugą stronę i wtedy jest krzyk jaka się krzywda dzieje i jakie standardy są łamane. I… Czytaj więcej »

Ty pisowy dupku, cy ty w ogóle widzisz, co piszesz ? Albo okulista, albo psychiatra !

Możesz się nie zgadzać politycznie ale wiesz jak się nazywa człowiek, który pisze w taki sposób jak ty? to jest cham. Nie bądź chamem i nie szerz języka nienawiści. Ni jesteś tu anonimowy.

Po czym ” errr „, cham rozpoznaje chama ? No, aż na taki zaszczyt nie liczyłem… A swoją drogą, czytałeś ” mikołaja „, czy obrazki oglądasz ? W porząsiu jest ze swoim wpisem ? Pomijam składnię, wyrażenia i oczywiście jest bez żadnej nienawiści. Tak, jak i ty ! A poza tym poczytaj sobie jeszcze Nolana, Tołdi… ooo i królik Julian na dokładkę oraz paru innych pisiowych ” grzecznych ” trolli i hejterów . Wtedy ode mnie wara !

@errr
No i co ? Taki byłeś chojrak we wpisie i nagle kopara na glebie, chamie ? I mnie nie strasz, bo się …

Panie Przemku! Obiektywizmu trochę! Choć trrrrrrochę! Niech Pan najpierw oceni 8 lat rządów PO (dawali????? chyba sobie). Wczoraj mówili o zwyczajowym – tak, zwyczajowym i dotychczas respektowanym – obyczaju, że we władzy uchwałodawczej każdy klub ma swojego wiceprzewodniczącego, a szefem komisji rewizyjnej jest członek opozycji (w sejmiku to chyba jest zapisane w Regulaminie, więc łaski nikt nie robi). Czy to zostało dotrzymane przez PO dajmy na to w Pabianicach, powiecie pabianickim????? No nieeee. A wcześniej w sejmiku rządzonym przez PO-PSL? No też nie! Więc czego Pan się spodziewa teraz? Nie popieram tej głupiej wymiany ciosów, bo to nie jest z… Czytaj więcej »

Panie Przemysławie bycie obiektywnym to dla Pana popieranie, której strony politycznej? Zadaję pytanie, które brzmi dokładnie tak jak Pana teksty. Tylko proszę o odpowiedź fachową nie rozmytą politycznie.

Panie Jach. Pan jest tak samo obiektywny i Pana portal jak tvn?

Pan to tu nie jest od dyskutowania i mądrowania tylko od pisania artykułów

Ale za to ty, to w swoich wpisach już jesteś sama święta uczciwość !
Zwłaszcza pisowa, trollowa i hejterowa. Więcej obiektywizmu !

Niedługo po podstawówce będzie można liznąć władzy. Już mamy radnych po naukach o wychowaniu, a bądźmy realistami, bo pedagogika jest dla mnie bardzo nędznym kierunkiem, którą kończą osoby „zdolne inaczej”, mamy naczelników po prywatnych szkółkach, a teraz jeszcze wicemarszałka bez matury.

A mnie zastanawia jedno. Zarówno w mieście jak i powiecie obstawiono dodatkowe stanowiska. W mieście 2 zastępców prezydenta (byl 1), a w powiecie 3 członków zarządu (było 2). Gdzie oszczędności się pytam obu panów?

Nie wiem gdzie pisać więc trochę z innej beczki. Mam prośbę do Pana Jacha. Proszę zapytać OSP w Woli Zaradzyńskiej dlaczego za nie małe pieniądze na samochodzie który jest z podatków są tablice rejestracyjne indywidualne za ponad 1 tys, zł? Byłem świadkiem jak nie jaki pan Adam krzyczał na poczekalni że to nie powinno nikogo obchodzić (na marginesie samochód pożarniczy ma tablice właśnie ADAM