Strona główna Aktualności Polityka Komitet Mackiewicza pokazał przysłowiową figę

Komitet Mackiewicza pokazał przysłowiową figę

13
Nowe prezydium rady miejskiej

Prawo i Sprawiedliwość nie będzie miało swojego reprezentanta w prezydium rady miejskiej.

Zwyczajowo każdy z klubów powinien mieć swojego przedstawiciela w prezydium. PiS też chciało.

– Proponuję kandydaturę  Włodzimierza Stanka. Wiem,  że  teraz w radzie liczy się  arytmetyka, ale tkwi nam w głowie to hasło „Łączą nas Pabianice” – mówił radny Antoni Hodak.

Krzysztof  Rąkowski, nowo wybrany przewodniczący, zaproponował kandydatury Andrzeja Żeligowskiego, Aleksandry Stasiak i Krzysztofa Hile.

Ta trójka zyskała poparcie większości rady. Stanek nie będzie wiceprzewodniczącym.

W kuluarach mówi się, że to pstryczek w nos za kampanię wyborczą, podczas której PiS w mało subtelny sposób próbowało obnażać słabe strony Mackiewicza. Jednak w swoim przemówieniu, po ślubowaniu, to właśnie prezydent apelował do opozycji o „połączeniu sił”, ale ręki do PiS nie wyciągnął. Wydaje się, że funkcja wiceprzewodniczącego byłaby takim gestem.

AKTUALIZACJA: Tymczasem w sejmiku województwa PiS obsadziło całe prezydium swoimi ludźmi choć ich klub liczy tylko jednego radnego więcej. Przewodnicząca jest Iwona Koperska. Zastępować ją będą: Krzysztof Ciebiada, Zbigniew Linkowski oraz Joanna Niedźwiedzka (WIĘCEJ).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

P. Mackiewicz w pełnej okazałości. Zapowiadał, że chce współpracować ze wszystkimi i co.? wyszło jak dotrzymuje słowa. Nigdy nie będzie dobrze jak się tak postępuje.

No to kolejna przegrana Stanka. Trzeba nie miec za grosz wyczucia zeby dac wystawic swoja kandydature majac za soba 6 glosow. Ale widocznie ktos lubi dostawac baty

Jak pis chcial wspolpracowac skoro głosowali tylko na siebie? Nikt z radnych Pis nie oddal glosu na Rakowskiego to czemu oczekiwal ze ktos zaglosuje na Stanka ? Brak logiki…ale czy to dziwi?

Pstryczek w nos? „ponad podziałami”, co nie? Łamiecie po prostu zwyczajowe ustalenia respektowane od dawna w samorządach wszystkich szczebli. To nie jest pstryczek w nos dla PiS, tylko olewanie bardzo dużej liczby Wyborców. Świadczy to o waszej małostkowości i mściwej naturze i tyle. Pamiętajcie ZAWSZE, że kij ma dwa końce, a wy rządzić wiecznie nie będziecie!

Jeżeli mówimy o samorządach wszystkich szczebli należy przypomnieć, że w sejmiku województwa łódzkiego to PIS wziął wszystko.

Wygrali, to i wzięli, żadna łaska !

Mina Hilego jak patrzy na gościa w łańcuchu bezcenna

obłuda na całym froncie ,widać jak się obstawili na stołkach poczekajmy jak zaczną żebrać pieniędzy u PiS 🙁

Sorry. Ale czy to są pisie pieniądze, czy podatników?
Łaski, pisie miernoty, nie robią.

fige tez dostanie kasy. Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Ale zadufany w sobie tego nie zrozumie.

Dla mnie to oczywiste, po maksymalnie chamskiej kampanii Pana Stanka w tegorocznych wyborach samorządowych trzeba by było być mocno trzępniętym by takiego dziada dawać do prezydium by reprezentował miasto. Stanek pokazał się jako burak i niestety skończone chamidło. Tak jak atakował obecnego Prezydenta Miasta to był szczyt wszystkiego. Do dziś płaczę ze śmiechu jak ten kawał byka wlazł na piknik prezydencki by robić antykampanię, wziął od Prezydenta z obrażoną miną uczniaka kawał kiełbachy i poszedł w drugą stronę , bo co miał zrobić. A to był jeden z jego śmieszniejszych występków. Inne to już tylko chamstwo i dno. Dyrektor szkoły?… Czytaj więcej »

Jesteś zwykłym burolem i burolem zostaniesz. A na marginesie: „standardy” warszawskie w tym mieście nie wprowadził PiS tylko twoi idole z PO i to nie dziś tylko parę ładnych lat temu! Więc do kogo masz żal? Do PiS-u, że nie zamierza wspierać państwa kolesi w Pabianicach? Głosowałeś na nich to organizuj teraz kasę na obiecanki cacanki. Tylko ktoś totalnie bez rozumu się obraża i banuje, a potem ma czelność oczekiwać wsparcia i współpracy. Trza być kolo odpowiedzialnym za czyny. A teraz możesz się wić i tupać… Całe 5 lat

burolem to jest twój wielki mały Stan Stanek. Pokazał całemu miastu jakie jest jego pełne i prawdziwe oblicze. Super, że głosowałas na kogoś takiego jak Stanek i chciałaś by ktoś taki miasto Ci przebudował. Standardy w tym mieście to pokazali twoi pisowcy 5 lat temu, kiedy przerżnęli wygraną w mieście i dopiero oni pokazali co to znaczy obrażać się na władze miejskie. Całe 5 lat w totalnej opozycji do wszystkiego. Tylko z geotermią na ustach. Banuje i obraża, osz ty ! życzyć ci aby ktoś tak jak Stanek Mackiewicza naobrażał ciebie i kpił i robił pod tobą dołki to zobaczymy… Czytaj więcej »