Strona główna Aktualności Polityka Biedroń dziś w Pabianicach. Zostały wolne miejsca

Biedroń dziś w Pabianicach. Zostały wolne miejsca

6

Znany polityk przyjedzie dziś do Pabianic spotkać się z mieszkańcami. Robert Biedroń gromadzi materiał do stworzenia programu wyborczego. 

Od lat jeżdżę po Polsce i spotykam się z Wami. Często słyszę, że jesteście niezadowoleni z sytuacji w kraju. Nie podoba Wam się, że obecna władza niszczy nasze państwo, ale jesteście również zmęczeni bezradnością opozycji. Mówicie mi, że nie macie na kogo głosować. Jednak za każdym razem, gdy się z Wami spotykam, widzę w Was także olbrzymi potencjał – mnóstwo pomysłów na to, jak sprawić by w Polsce żyło się lepiej, a polityka wyglądała inaczej. Właśnie o tym chciałbym z Wami porozmawiać.

Spotkanie organizowane jest w hotelu Fabryka Wełny o godz. 18.00 Są jeszcze wolne miejsca. Swój udział można zarejestrować poprzez stronę internetową – https://trasa.robertbiedron.pl/e/8/pabianice

System pokazuje 5%wolnych miejsc. Spotkanie przewidziano na ok. 400 osób. Relacja będzie dostępna na naszej stronie.

Robert Biedroń – to politolog, absolwent Szkoły Liderów Politycznych i Społecznych oraz Szkoły Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Były wiceprzewodniczący sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka oraz członek sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. Były delegat do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, członek grupy doradczej ds. równouprawnienia płci, przymusowych wysiedleń i ochrony przy ONZ. Członek Kongresu Władz Lokalnych i Regionalnych Rady Europy. Fundator Instytutu Podkarpackiego – fundacji rozwijającej społeczeństwo obywatelskie na Podkarpaciu. Fundator Instytutu Myśli Demokratycznej. Zna 4 języki: angielski, francuski, rosyjski, włoski. Prezydent Słupska w latach 2014-18.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Panie Furman, z niecierpliwością czekam na kolejne spotkania z albinosem, karłami i babą z brodą.

zenuś, podaj namiary do siebie i którą z wymienionych kategorii reprezentujesz.

chyba będę rzygał 🙁

Weź jeszcze coś dodatkowo na biegunkę mózgu…

jaka wiocha, tacy komentatorzy – ode mnie WSTYD, dla zaścianka pt. Pabianiece

Jaka wiocha, tacy – cierpiący! Ode mnie wstyd dla zaścianka pt: Pabianice. Panie Robercie – gratulacje i czekam na… opad protez bezzębnych!