Strona główna Dzieje się Sport Piotr Gorzela, czyli siła i wytrzymałość

Piotr Gorzela, czyli siła i wytrzymałość

2

W niedzielę odbyły się mistrzostwa Polski street workout w Biłgoraju. Pabianiczanin zajął 1 miejsce w kategorii siła-wytrzymałość.

Sędziami byli goście specjalni z Londynu,  którzy mają wieloletnie doświadczenie w street workout. W mistrzostwach startowało 46 zawodników.

W pierwszej rundzie zawodnicy podciągali się z 32 kg obciążeniem. Nasz zawodnik zaliczył 14 powtórzeń. Później było uginanie ramion z 48 kg obciążeniem (16 powtórzeń).  Po tych konkurencjach Piotr był drugi, a 10 osób przechodziło dalej.

W drugiej rundzie należało wykonać 50 podciągnięć oraz 100 pompek w jak najkrótszym czasie. Pabianiczanin uzyskał czas 2.52. Kolejny zawodnik miał czas 3.40.

Po tej rundzie 4 osoby walczyły o finał. – Na tym etapie każdy wykonywał muscle up’y. Ja zrobiłem 12 i uzyskałem najlepszy wynik – relacjonuje Piotr.
– W finale było podciąganie z 10-kilowym obciążeniem, wisząc naprzeciwko drugiego finalisty. Na komendę razem wykonywaliśmy ćwiczenie. Zrobiłem 22 powtórzenia i wygrałem.

W kwietniu Piotr Gorzela zajął pierwsze miejsce w podciąganiu z 32 kg obciążeniem podczas zawodów King the Bar w niemieckiej Kolonii.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

uginanie ramion ? to dipy ;)))

Wow gratulacje!