Strona główna Na sygnale Wypadki Pił podczas jazdy. Miał 3 promile

Pił podczas jazdy. Miał 3 promile

3

Policjanci znaleźli kierowcę Volkswagena Passata, który kierując pod wpływem alkoholu doprowadził do kolizji na ul. Partyzanckiej.

Do zdarzenia doszło w środę. Passat na łaskich numerach rejestracyjnych około godz. 13.15 pędził ulicą Partyzancką od strony Łodzi. Na wysokości ulicy Głowackiego auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w bok półciężarówki. W Passacie wystrzeliły poduszki powietrzne, ale kierowca odjechał z miejsca zdarzenia. Rozbity pojazd porzucił kilkadziesiąt metrów dalej, kontynuując ucieczkę pieszo. W aucie, na podłodze leżała otwarta butelka z piwem, na siedzeniu kapsel.

– Policjanci ustalili, że sprawcą jest 26-letni mieszkaniec Łasku, który po spowodowaniu kolizji uciekł do miejsca zamieszkania. Mundurowi  pojechali do Łasku, gdzie z domu doprowadzili do pabianickiej komendy 26-latka. Mężczyzna miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Dzisiaj 26-latek ma się stawić na przesłuchanie -informuje kom. Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy pabianickiej policji.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Będzie gadał, że pił po wypadku…

Dlaczego redakcja usuwa komentarze ??? Napisać że ELA to największe osły i kazać im omijać Pabianice !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hahaha 🙂 przejrzyj ostatnie strony epainfo, ile pijanych”EPA” złapano. Wjeżdżają w słupy, sklepy ..