Strona główna Aktualności Z miasta Będą eksmisje dłużników

Będą eksmisje dłużników

9

Dłużnikami na poważnie chce się zająć nowy szef Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej.

Dziś prezydent przedstawił nowego dyrektora – Szymona Kozerę.

– Pierwsze dni pracy przebiegły na zapoznaniu się z kadrą i największymi problemami, które istnieją w zakładzie – mówił Kozera.

Dyrektor zdradził, że największą bolączka są zadłużenia lokatorów oraz brak lokali socjalnych.

– Chciałbym położyć nacisk na egzekwowania opłat czynszowych i powstrzymanie procesu kumulowania się tych zaległości – zapewniał dyrektor. – Zakład posiadając wyroki eksmisyjne nie ma gdzie przenosić dłużników, dlatego w tym roku chcemy wprowadzić projekt i z posiadanych zasobów uzyskać nawet kilkadziesiąt lokali socjalnych.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pan powiedział dwa zdania i zamilkł, umiechając się beztrosko do końca konferencji trwającej 20 minut. Już widzę tą rewolucję w ZGM.

ile strychów zagospodarowano na mieszkania ? może ktoś wie ? Pieniądze z wykupów mieszkań, powinny być przeznaczone na budowę kolejnego bloku komunalnego .

Eksmisja będzie polegała na zmianie nazwy lokalu zadłużonego z komunalnego na socjalne :)) I miasto stanie się jednym wielkim socjalem bez żadnej ściągalności zadłużenia, bo skoro nie ma z czego zapłacić za czynsz i nie ma nieruchomości to pójdzie umorzenie… takie czasy…

A remonty będą?

Czy w tym mieście zastepcy naczelnikow, dyrektorów czy kierowników nie mają szans na awans? Ludzie to chore że lepszy ktoś obcy niż osoba która zna firmę.

zapytowywuję kto zacz stoi za nowym ?///

Kogo będą eksmitować? biedna samotna matkę z jednym dzieckiem i 5zł ponad próg by dostać 500+ bo porządna nie pijąca nie patologia?
A kantor z długami na dziesiątki tysięcy to umorzyć 🙂
Kur…a dobra zmiana .

A gdzie będą eksmitować, jeżeli lokali zastępczych nie mają?

to nie on, to inny nikt ważny