Strona główna Na sygnale Wypadki Pijany wiózł 3 osoby i spowodował wypadek

Pijany wiózł 3 osoby i spowodował wypadek

14
Kierujący Fiatem Doblo nie zatrzymał się przed znakiem STOP i spowodował wypadek z prawidłowo jadącym Oplem Astrą. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna jest pijany. 

Do wypadku doszło około godz. 10.00 w Pawlikowicach przy nr 93. Fiat Doblo zjeżdżał z wiaduktu nad S8 i zderzył się z jadącym od strony Dąbrowy Oplem. W Fiacie podróżowały 4 osoby i 2 zostały poszkodowane. Jedna z kobiet na noszach został wniesiona do karetki. Medycy zajęli się też kierowcą Opla, ale on najprawdopodobniej nie zostanie hospitalizowany. Skrzyżowanie przez około godzinę było nieprzejezdne.

Sprawca wypadku został skuty w kajdanki i czeka na przewiezienie do komendy drugim radiowozem. Po badaniu alkomatem okazało się, że miał 0,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Jechał bez uprawnień.

Jak informuje łódzka policja podczas weekendu majowego (nie wliczając poniedziałku) na terenie województwa zatrzymano 66 pijanych kierowców.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czy to nie byli myśliwi? Strój kierowcy daje do myślenia…

Racja

Strzelali w okolicach Pawlikowic w majówkę.

Pare lat temu prawie mnie zastrzelil na moim polu 200 metrów od domu (połowa czerwca 2002) dwóch panów w suzuki gonili postrzelonego rogacza po prywatnym terenie… za kierownicą jakiś ochotniczy kierowca(22l.) pasażer to jakiś książę z Hiszpanii (80+)ze sztucerem okazało sie. Jak w Afryce na safari MASAKRA

Last edited 5 dni temu by Mihał

Niech wezmą sie za lisy dziki i bezpańskie psy albo wilki…bohatery „umundurowane”. Każdy potrafi bażanta, czy sarne upolować lufą, jobich mać! Kury nie złapią na podwórku, a strzelać z palnej mogą do czegokolwieki kiedy chcą

Last edited 5 dni temu by Mihał

Do więzienia z takim.

Jak będziesz płaciła za jego utrzymanie w paczce to luz . Lepiej wysłać do jakiegoś kamieniołomu. Niech zapier na słuchy chleb .

Popieram

Przy odpowiednim poziomie degeneracji to niewiele pomoże. Wyjdzie, będzie jeździł bez uprawnień i kiedyś go zatrzymają lub zaliczy kolejny wypadek. System jest nieskuteczny, nawet nie odstrasza pijanych już złapanych lub powodujących wypadek. Cały czas jest praktycznie anonimowy, może publikacja wizerunku i danych takich drogowych degeneratów by coś pomogły, niech szersze grono pozna swojego kolegę z pracy, sąsiada itd. Ułatwia to też kontrolę społeczności nad takim potencjalnym zabójcą.

Last edited 7 dni temu by Aerospace

RPO by na to nie pozwolił bo to by naruszało prawa takiego menela

W niedziele popołudniu strielali do rogaczów między Pawlikowicami a Wrzoskami.

A scenic ??

Za takie wyczyny powinna należeć się kolonia karna i 5 lat ciężkich fizycznych prac w trudnych warunkach, tak aby jeszcze na siebie „zarobił”, a zarazem odpokutował.