Strona główna Styl życia Moda i styl Jedyny taki dzień i wyjątkowy prezent. Podaruj go wraz z OCH!

Jedyny taki dzień i wyjątkowy prezent. Podaruj go wraz z OCH!

0

I Komunia Święta to szczególne przeżycie nie tylko dla dziecka, ale i dla jego najbliższych. W nowootwartym salonie jubilerskim przy ul. Pułaskiego, dostaniemy niezwykłe i ujmujące pamiątki komunijne.

To m.in. klasyczne złote medaliki, które w OCH! Możemy upiększyć pamiątkowym grawerem, srebrne obrazki oraz zegarki, dedykowane I Komunii Świętej.

– Dla dziewczynek najbliżsi wybierają zazwyczaj klasyczne srebrne zegarki. Ten trend utrzymuje się od wielu lat – mówi Wioletta Polakowska, manager salonów jubilerskich OCH! – Nic dziwnego. Ta delikatna i subtelna biżuteria ślicznie prezentuje się na dziewczęcych nadgarstkach.

Nadzwyczaj eleganckim i ponadczasowym prezentem z okazji Pierwszej Komunii Świętej, z pewnością są złote pierścionki z brylantem, a także komplety biżuterii z białego, żółtego i różowego złota, wysadzane tymi szlachetnymi kamieniami.

W OCH! złoty pierścionek z brylantem dostaniemy już od 875 zł, a delikatny komplecik z motywem np. serca, koniczyny, gwiazdki czy księżyca od 1270 zł.

W ofercie OCH! znajdziemy także nowoczesne smartwache, które są hitem i znakiem rozpoznawczym współczesnych czasów.

– Ten rodzaj zegarków zdecydowanie częściej wybierany jest dla chłopców. Smartwach to nie tylko czasomierz. To także krokomierz, stoper i kalkulator – wylicza Wioletta Polakowska.

Kupując w OCH! prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej, możemy liczyć na to, że zostanie zapakowany on w ozdobne i odświętne opakowanie. A w razie, gdy nasz podarunek nie przypadnie do gustu obdarowanemu, zakupioną w OCH! biżuterię możemy zwrócić lub oddać w ciągu siedmiu dni.

– Zapraszam do naszego salonu przy ul. Pułaskiego 5. Klienci OCH! mogą skorzystać z opcji zakupów na raty lub z rozliczenia własnym złotem. Nasi sprzedawcy z pewnością pomogą w wyborze najpiękniejszego, komunijnego podarunku – zachęca Wioletta Polakowska.

Salon Jubilerski OCH!

Pabianice, ul. Pułaskiego 5

godziny otwarcia:

pn. – pt. 9.30 – 18.00

soboty 10.00 – 16.00

kontakt:

email: salon.pabianice@och.pl

telefon: 535 293 360

infolinia: 730 730 006

REKLAMA