Strona główna Na sygnale Wypadki Pijany 19-latek kierował motorowerem. Spowodował kolizję

Pijany 19-latek kierował motorowerem. Spowodował kolizję

8

Aż 3 zarzuty postawiono 19-latkowi, który spowodował kolizję na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Sikorskiego.

Okazało się, że sprawcą kolizji, do której doszło w czwartek 8 czerwca o godz. 6.30 był nietrzeźwy motorowerzysta. 19-letni mieszkaniec Pabianic jadący ulicą Warszawską w kierunku ulicy 3 Maja podczas skrętu w prawo wjechał w znajdującą się na wprost wysepkę, a następnie uderzył w stojącego na skrzyżowaniu Opla. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce wypadku, natychmiast sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia.

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca jednośladu marki Suzuki poruszał się „na podwójnym gazie”. Mężczyzna miał niemal półtora promila alkoholu we krwi. Dodatkowo, okazało się, że nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierowca Opla, 46-letni mieszkaniec Lutomierska, nie odniósł żadnych obrażeń w wyniku kolizji.

Ranny 19-latek został przewieziony przez ratowników medycznych do szpitala w Łodzi. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez policję, nie uniknie on odpowiedzialności za swoje czyny i wkrótce stanie przed sądem. Kierowanie motorowerem w stanie nietrzeźwości może skutkować karą do 2 lat pozbawienia wolności. Ponadto, mężczyzna odpowie również za spowodowanie zdarzenia drogowego oraz jazdę jednośladem pomimo braku wymaganych uprawnień.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ostatnio ciągle tylko „pijany kierowca”. Może pora zrobić porządek z tym alkoholizmem w kraju?

Hep… Pamiętaj Żaba, kto nie pije, ten donosi! Hep…

W tym kraju??? pod koniec maja w świętokrzyskiem pijany ,naćpany zabił 5 osób i nie dostał aresztu a ty chcesz aby zrobić porządek z pijanym który drobną kolizję spowodował?

To rób. Nie narzekaj i nie oczekuj, że ktoś to zrobi, tylko działaj. Nie wiem jak, bo to chyba najgłupszy apel, jaki słyszałem, no ale zaskocz nas. Dajesz, Żaba.

Zadałam pytanie. Nie wskazałam, że ten porządek masz zrobić Ty czy Twój kolega. A co robię ja, to już ja i moje otoczenie wiedzą. Tobie nie muszę udowadniać.

ciekawe ile tych „pijanych kierowcow”pochodzi z naszego najbardziej ukochanego kraju…

Konfidenci górą!

Akurat w takim przypadku to bohaterzy