Strona główna Na sygnale Kryminalne Ponad 2 promile za kierownicą Matiza

Ponad 2 promile za kierownicą Matiza

0

W czwartek 8 czerwca, tuż przed godziną 17.00, dyżurny konstantynowskiej policji otrzymał zgłoszenie o obywatelskim ujęciu nietrzeźwego kierującego. Doniesienie potwierdzili funkcjonariusze. 

Świadek, który przekazał informacje policjantom, zauważył dziwne manewry kierowcy pojazdu marki Daewoo Matiz na ulicy Zgierskiej w Konstantynowie Łódzkim. Zaniepokojony jego zachowaniem, natychmiast podszedł do samochodu po zatrzymaniu się i wyjął kluczyki ze stacyjki. Szybko się okazało, że podejrzenia świadka były uzasadnione.

Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie kierowcy. Dzięki natychmiastowej reakcji i determinacji zgłaszającego, mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za swoje niebezpieczne zachowanie na drodze.

65-letni mieszkaniec Konstantynowa Łódzkiego teraz staje przed poważnymi konsekwencjami swojego czynu. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem, za które grozi mu kara pozbawienia wolności do dwóch lat, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.

REKLAMA
Poprzedni artykułPijany 19-latek kierował motorowerem. Spowodował kolizję
Następny artykułKolizja na starówce zakończyła się mandatem i wnioskiem do sądu
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments