Strona główna Na sygnale Kryminalne Pijani wybijali szyby. Jeden był poszukiwany

Pijani wybijali szyby. Jeden był poszukiwany

1

Mężczyźni upojeni alkoholem zdemolowali klatki schodowe w blokach przy ul. Wyszyńskiego i Skłodowskiej. Zostali zatrzymani przez policję.

29 grudnia przed godziną 22:00, policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańców bloku przy ul. Wyszyńskiego o dwóch chuliganach wybijających szyby w drzwiach wejściowych do klatek schodowych.

Zgłaszający podali rysopis wandali, którzy tuż przed przyjazdem oznakowanych patroli  oddalili się z miejsca zdarzenia. Policjanci dysponując taką wiedzą przeczesali okoliczne blokowisko. Nieopodal miejsca zdarzenia zauważyli dwóch zataczających się mężczyzn, których wygląd odpowiadał rysopisom podanym przez świadków – mówi kom. Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy pabianickiej policji.

19-latek i jego 30-letni kolega zostali zatrzymani i trafili do osobnych cel policyjnego aresztu. Młodszy miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie, a straszy nieco więcej – 2,6 promila. Policjanci ustalili, że wandale powybijali szyby w kilku drzwiach klatek schodowych bloków usytuowanych przy ul. Wyszyńskiego i ul. Skłodowskiej. 30-latek postanowieniem sądu był poszukiwany do obycia kary pozbawienia wolności. Trafił do aresztu śledczego. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak ja nienawidzę gnojków którzy albo demolują klatki albo bazgrzą po ścianach.
Przeważnie nawaleni jak stodoła, myśląc że im wszystko wolno.