Strona główna Aktualności Z miasta Jest następca Łuczaka. Oficjalnie

Jest następca Łuczaka. Oficjalnie

10

Od 1 stycznia 2016 drugim zastępcą prezydenta Pabianic będzie Marcin Nocuń rekomendowany przez Prawo i Sprawiedliwość.

38-latek pochodzący z Ksawerowa zastąpi Macieja Łuczaka, który 25 października został wybrany na senatora RP.

Dzisiaj (30 grudnia) prezydent Grzegorz Mackiewicz wręczył mu powołanie na stanowisko. Wiceprezydent będzie nadzorował pracę wydziałów: Gospodarki Nieruchomościami, Urbanistyki, Spraw Lokalowych oraz Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej, Zarządu Dróg i Zieleni Miejskiej, Miejskiego Zakładu Pogrzebowego, Schroniska dla Zwierząt.

– Nocuń spotkał się z naczelnikami i dyrektorami tych jednostek. Głównym zadaniem nowego wiceprezydenta będzie poprawa funkcjonowania ZGM i ZDiZM oraz program rewitalizacji miasta – mówi Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta.

Marcin Nocuń jest absolwentem Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki Politechniki Łódzkiej (kierunek Automatyka i Robotyka). Ukończył studia podyplomowe na tej uczelni na Wydziale Organizacji i Zarządzania (kierunek Zarządzanie Produkcją). Od 2005 roku pracował w Wojskowych Zakładach Lotniczych Nr 1 SA – był technologiem uzbrojenia w Sekcji Opracowań i Nadzoru ds. Uzbrojenia Działu TT, członkiem Zespołu ds. Wdrożenia Nowej Platformy Śmigłowcowej w Polsce. Zasiada w Radzie Nadzorczej WZL Nr 1 SA. Od 2014 jest radnym gminy Ksawerów.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

wielkie gratulacje, powodzenia! właściwy człowiek na tym miejscu – mlody, wykształcony, ambitny – Pabianice skorzystają

anty, ból czterech liter wyczuwam u Ciebie i dużo malkontenctwa. Gdyby Nocuń był wieloletnim samorządowcem, pewnie byś pisał, że to też źle, bo jest na pewno w klikach. Jest mlody, ze swieżym spojrzeniem, a jednoczesnie ma doświadczenie techniczne idealne do nadzorowania takich działek jak drogi czy mieszkaniówka. Wlasnie taki człowiek jest potrzebny do ogarnięcia tej patologii i bałganu, jaka jest w ZGM i ZDiZM, mysle, ze sie sprawdzi w roli wiceprezydenta. Powodzenia!

A co to jest doświadczenie w samorządzie? Ten facet bije swoim wykształceniem wszystkich na łeb. Niech się chowają naczelnicy po prywatnych szkólkach.

Z sektora prywatnego wyrwał się Ciebiada, no i co dalej z jego termami? A może dalsza umowa w ZEC-u?

Spytaj Prezydenta co dalej, inwestor jest i czeka na zielone światło

-dociekliwy- Jesli byś troszkę uważał ,to powinieneś wiedzieć, że termy mamy chetnych już do zainwestowania ,reszta nalezy do wladz naszego miasta

Ciebiada powinien przygotować dla prezydenta szczegółowe opracowania, to jego praca.
Czy takie opracowanie zostało przedstawione?

Czytasz uważnie ? słowa „jest inwestor” nie oznacza, że przyjechał Pan z walizką pieniędzy ze sloganem na ustach „ja chce”. Decyzja należy do Mackiewicza. Poszperaj poszukaj a znajdziesz konferencję z udziałem Ciebiady, Mackiewicza i inwestora. Ja znalazłem, posłuchałem więc komentuje a ty ?

Bardzo się cieszę i serdecznie gratuluję.

Świetny człowiek i fachowiec.

Marcinie Gratuluję