Strona główna Sport Piłka nożna Pierwszy mecz na piasku już za młodzieżowcami z Włókniarza

Pierwszy mecz na piasku już za młodzieżowcami z Włókniarza

0
fot. MUKS Włókniarz Pabianice

W ramach przygotowań do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w piłce nożnej plażowej mężczyzn, które odbędą się 31.07-02.08.2020r. w Gdańsku piłkarze Włókniarza rozegrali swój pierwszy w historii, oficjalny mecz na pisaku – ich przeciwnikiem był zespół ze Zgierza.

MUKS WŁÓKNIARZ PABIANICE 1:12 FC10 ZGIERZ

We wtorek 7 lipca 2020r. w Głownie młodzieżowcy Włókniarza zmierzyli się z bardziej doświadczonym i utytułowanym zespołem – brązowym medalistą seniorów z ubiegłego sezonu. Wszystko to sprawiało, że zawodnicy ze Zgierza pokazali drużynie z Pabianic nad czym muszą jeszcze popracować, aby dobrze przygotować się do Mistrzostw Polski. Bramkę honorową dla „Zielonych” zdobył Jakub Szczegodziński.

– Skupiamy się na podstawach i zasadach gry w Beach Soccera. Dodatkowo ważne jest przygotowanie fizyczne, nad którym też pracujemy – odpowiada na pytanie „Na czym skupiacie się teraz podczas treningów na piasku przed MP” trener Włókniarza Artur Dziuba

Jutro, 11 lipca o godz. 11:00 MUKS Włókniarz Pabianice zmierzy się z Zawiszą Rzgów, a o godz. 16:00 MUKS Włókniarz Pabianice II podejmie drużynę z LZS Justynów.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments