Strona główna Nie przegap Pierwsi klienci odwiedzą Tkalnię już w najbliższy weekend

Pierwsi klienci odwiedzą Tkalnię już w najbliższy weekend

0
Ostatni weekend czerwca to gorąca data w kalendarzu Pabianic. Odbędzie się wtedy wyczekiwane przez wielu otwarcie centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia. Na klientów przygotowano mnóstwo atrakcji – m. in. występ Danzela światowej sławy gwiazdy muzycznej i spotkanie z popularnym YouTuberem – Blowkiem. Na mieszkańców czeka również mnóstwo animacji, darmowy słodki poczęstunek i promocje dla klientów. Na zakończenie odbędzie pokaz fajerwerków.

Centrum handlowo-rozrywkowe Tkalnia szykuje się na przyjęcie pierwszych klientów. Już 29 czerwca na wszystkich gości czekać będą nie tylko wielkie promocje i okazje zakupowe, ale też wiele atrakcji. W sobotę odbędzie się koncert belgijskiego wokalisty Danzela, twórcy popularnych hitów jak „Pump it up” czy „Put your hands in the air”. W niedzielę sceną zawładnie Blowek – jeden z najpopularniejszych polskich YouTuberów, który w Internecie zasłynął ze specjalnych wyzwań. Na scenie podziwiać będzie można także podopiecznych pabianickiej szkoły tańca. Sobotnie wydarzenie poprowadzi znany prezenter telewizyjny Krzysztof Ibisz, w niedzielę o gości zadba Sylwia Kurzela znana z Radia ESKA.

Moc atrakcji dla rodzin z dziećmi

Specjalnie dla rodzin z dziećmi zorganizowane zostaną animacje, a także występy kuglarzy i szczudlarzy – nie będzie miejsca na nudę. Przygotowano również warsztaty artystyczne związane z tematem nici, która ściśle wiąże się z historią tego miejsca. Najmłodsi mieszkańcy Pabianic będą mieli okazję wyszaleć się na wielkich, kolorowych dmuchańcach i stworzyć specjalne włóczkowe e-Motki, które zostaną zaprezentowane w nowo powstałym centrum.
Nie zabraknie dla nich także darmowych słodkości – waty cukrowej i lizaków w ogromnych ilościach!

Promocje przez cały weekend

Z okazji otwarcia przygotowano także specjalne rabaty i atrakcje dla pierwszych klientów centrum. Będzie w czym wybierać, ponieważ ofertę centrum handlowo-rozrywkowego Tkalnia tworzy aż 40 sklepów. Wśród nich znajdą się też takie, które dotychczas nie były dostępne w Pabianicach tj. Smyk, Empik, House czy Hebe. Zakupy zrobimy także w Reserved, Media Expert, Tatuum, Ryłko, Sinsay, House, Diverse, CCC czy Martes Sport.

Nowe centrum Pabianic

Tkalnia to nie tylko centrum handlowe. Będzie to przestrzeń spotkań, odpoczynku i spędzania wolnego czasu – nowe centrum miasta. Położenie obiektu pomiędzy Polem Golfowym A&A Arkadia i Parkiem Słowackiego to dodatkowy atut, który uatrakcyjni wizyty w centrum. W przygotowaniu są też kolejne atrakcje dla mieszkańców – Nowe Centrum Golfa z grotą solną i tężnią solankową oraz strzelnica sportowo-rekreacyjna.

W inwestycji o powierzchni 12 tys. mkw. GLA pojawi się około 40 sklepów i 230 miejsc parkingowych. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Awbud, a pieczę nad realizacją inwestycji pełni Trebbi Polska. Za komercjalizację odpowiada BOIG Property Consulting. Zarządcą obiektu jest Savills Property Management.

REKLAMA
Poprzedni artykuł„Niejednorodna struktura” ul. Lipowej niebezpieczna dla rowerzystów
Następny artykułMichalak z tytułem MVP sezonu. Zostanie na kolejny rok?