Pabianiczanin grający w Anwilu Włocławek otrzymał wielkie wyróżnienie od fanów Rottweilerów. Ich zdaniem był on najlepszym zawodnikiem klubu w sezonie 2018/2019.

Niedawno informowaliśmy o tym, że Michał zdobył z Anwilem swoje pierwsze w życiu mistrzostwo Polski. Jak się okazuje, kibice drużyny z Włocławka docenili jego wkład w ten sukces. Pabianiczanin wcześniej zdobył trzy tytuły MVP miesiąca. W lutym nabawił się on jednak kontuzji, która wymusiła na nim przerwę od gry. Michał zdołał jeszcze powrócić na parkiet i w play-offach wspomagał swoich kolegów w walce o tytuł.

Fani docenili tę postawę i w internetowym głosowaniu przyznano mu obok tytułów MVP października, grudnia i stycznia także MVP sezonu.

Nie wiadomo jednak, czy Michał pozostanie w Anwilu na kolejny sezon. W wywiadzie udzielonym dla portalu sportowefakty.wp.pl powiedział on, że celem na minioną kampanię było powalczenie w lidze mistrzów oraz zdobycie mistrzostwa Polski. Zadania te zostały zrealizowane i Michał mówi, że teraz chce wyruszyć w swoją stronę. Niewykluczone jest, że kolejnym klubem Michalaka będzie zespół zagraniczny. Na pytanie, czy pojawiły się już jakieś oferty odpowiedział, że to tajemnica, ale jego agent ma podobno sporo pracy.

Trzeba zatem uzbroić się w cierpliwość i poczekać, gdzie swoje kolejne kroki w karierze skieruje świeżo upieczony mistrz Polski z Pabianic.

REKLAMA
Poprzedni artykułPierwsi klienci odwiedzą Tkalnię już w najbliższy weekend
Następny artykułZawodnicy Korony z medalem mistrzostw Polski
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments