Strona główna Aktualności Biznes Panattoni już w czerwcu otwiera olbrzymi magazyn przy ul. Lutomierskiej

Panattoni już w czerwcu otwiera olbrzymi magazyn przy ul. Lutomierskiej

10
Firma zapowiada otwarcie magazynu o powierzchni 44 tys. m². Swoją działalność będzie prowadziła tam jedna z czołowych sieci zajmująca się sprzedażą elektroniki. 

Docelowo cały park magazynowy ma mieć powierzchnię 95 tys. m² (łączna powierzchnia trzech budynków). Co zadecydowało, że tak duże przedsięwzięcie realizowane jest w Pabianicach.

– Przede wszystkim to kwestie komunikacyjne. Nie bez wpływu pozostaje położenie Pabianic względem takich miast jak na przykład Wrocław – mówi Katarzyna Kujawiak, Development Director z Panattoni. – Zwracaliśmy też uwagę na stopę bezrobocia i potencjał siły roboczej w tej okolicy.

Na potrzeby tej inwestycji Panattoni wybuduje około kilometra drogi w Pabianicach, będącej łącznikiem ulic Batalionów Chłopskich oraz Lutomierskiej (pisaliśmy o tym).

Wszystkie budynki kompleksu osiągną wysokość dwunastu metrów, a cały park przejdzie certyfikację środowiskową metodą BREEAM na poziomie Excellent. Oznacza to, że inwestycja zostanie wyposażona w liczne rozwiązania z zakresu oszczędności energii i wody. Panattoni postawi również na rozwiązania z zakresu wellbeingu użytkowników – m.in. zapewniając zwiększony dostęp światła, czy dostarczając pomieszczenia biurowe zbadane pod kątem akustyki, komfortu termicznego i jakości powietrza. Wysoki poziom certyfikacji Panattoni Park Pabianice pozwoli dobrze przygotować się na coraz bardziej rygorystyczne normy dotyczące wpływu biznesu na środowisko.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ten Pammalinii to czym się zajmuję ?

Wynajmowaniem powierzchni magazynowych. Problemy z czytaniem?

Ile kasy za dzialke wpłynęło do miasta?

Napisz do pana Mackiewicza to może odpowie

To nie działki miasta tylko prywatnych właścicieli

Oby ten pracodawca od elektroniki będzie chciał płacić więcej niż pozostałe firmy w Pabianicach bo jak nie to będzie musiał autobusy wysyłać po pracowników bardzo daleko.No chyba że zatrudni przyjaciół za wschodniej granicy

A myślisz ,że dlaczego tutaj się buduje.
Zapłacić 2500 netto max i tyle.
Chore ale tak jest.

Pogratulowac mieszkańcom ul Pasterskiej 😁😁😁😁

Jakąś rekrutacja dzies

Ja nie będę robił, robił, robił! bo ja chcę żyć, żyć, żyć! Nie jestem bydlęciem pociągowym ani maszyną, jestem człowiekiem. Tylko głupiec chce pieniędzy i dla zrobienia milionów poświęca wszystko, życie i miłość, i prawdę, i filozofię, i wszystkie skarby człowieczeństwa, a gdy się już tak nasyci, że może pluć milionami, cóż wtedy? Zdycha na materacu wypchanym tytułami własności. Wielka pociecha, zupełnie tej samej wielkości, jak gdyby zdychał na gołej ziemi. A gdyby go później spytano, jak żył? powiedziałby: Robiłem. Po co? Zrobiłem miliony! Na co? No, żeby mieć miliony, żeby ludzie podziwiali, żeby jeździć powozem i imponować głupcom i… Czytaj więcej »