Strona główna Na sygnale Paleta z towarem przygniotła kobiecie stopę

Paleta z towarem przygniotła kobiecie stopę

8
fot. OSP Lutomiersk
Jeden zastęp druhów interweniował dzisiaj przy ul. Głowackiego w Lutomiersku po otrzymaniu wezwania do zdarzenia przed znajdującym się tam sklepem budowlanym.

Około godz. 10.20 do komendy powiatowej PSP wpłynęła z Centrum Powiadamiania Ratunkowego informacja o kobiecie, która uległa wypadkowi. Jak się okazało, na szczęście niegroźnemu. Co się stało?

– Podczas rozładunku towaru jedna z palet, na której leżały worki w cementem spadła i przygniotła 41-latce stopę. Poszkodowana była kierowcą samochodu dostawczego – poinformował jeden z lutomierskich ochotników.

Z pomocą pospieszyli jej świadkowie. Na miejsce zadysponowano pogotowie ratunkowe, ale ostatecznie je zawrócono, bo kobieta nie potrzebowała pomocy medycznej.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Niegroźnemu? Ta paleta z 1,5 tonowym ładunkiem była na skraju windy i mogła w każdej chwili spaść z wysokości 1,2m na kobietę która leżała na jezdni z nogą zablokowaną pod paletą i gdyby nie pomoc przypadkowych osób …to to zdarzenie mogło mieć tragiczny finał dla tej kobiety.

nie rozumiem, ta paleta stała/ była na skraju windy na wysokości 1,2 m czy blokowała stopę kobiecie na jezdni? byłaś tam czy bredzisz?

Pewnie jedna przygniotła nogę a druga była u gory

Kobita leżała na jezdni z zadartą nogą której stopa była zablokowana pod paletą wiszącą na skraju windy

I teraz już wiem, dzięki

Kobita leżała na jezdni z zadartą nogą której stopa była zablokowana pod paletą wiszącą na skraju windy…

Ja bym proponował jeszcze kupę gnoju wysypać na Kilińskiego i Jana. Żeby upłynnić ruch. Wszyscy by szybciutko spierd…li

A co tam robiła ta kobieta , wiadomo, że podczas takich czynności trzeba się liczyć z takim zdarzeniem. Nie chciała pomocy bo ona również nie zachowała bhp.