Strona główna Na sygnale Pabianiczanie sprzedawali „Mocarza”

Pabianiczanie sprzedawali „Mocarza”

3

Dystrybucją zabójczego dopalacza o nazwie Mocarz zajmowali się pabianiczanie.

Bracia Mateusz i Jakub G. są właścicielami spółki Kubik A, do której należy największy w Polsce internetowy sklep z dopalaczami. To właśnie oni sprzedawali dopalacz o nazwie „Mocarz”, po którego zażyciu, 200 osób trafiło do szpitala. Produkt zniknął już z oferty sklepowej.

O Jakubie G. było głośno już w tamtym roku. Został zatrzymany przez lubelską policję. Pabianiczanin wprowadzał do sprzedaży dopalacze o nazwie “Cząstka Boga”. Po ich zażyciu co najmniej 2 osoby trafiły do szpitala.

Natomiast w tym roku 28-latek z Pabianic miał stanąć  przed elbląskim sądem za wprowadzanie do handlu dopalaczy, które u co najmniej 29 osób spowodowały poważny rozstrój zdrowia. Jednak adwokat dostarczył zwolnienie lekarskie swojego klienta (WIĘCEJ).

Jak podał Dziennik Łódzki, filmy promujące ten zabójczy środek miał realizować Kordian Borowczyk – konferansjer, były harcerz oraz wokalista zespołu Korozja.

 

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Konrad Borowczyk, bo Kordian to on się sam nazwał 😛

A czy wymienienie tu osoby pana Kordiana z imienia i nazwiska nie jest nielegalne? Na podstawie domniemań takie informacje to raczej słabo, znajdzie się na to pewnie jakiś paragraf.

Te informację podał DŁ i takie źródło jest podane. Poza tym Pan Borowczyk przez swoją działalność artystyczną (jest wokalistą zespołu Blue Star oraz współzałożycielem Pabianickiego Towarzystwa Fotograficznego) stał się osobą publiczną.