Strona główna Sport Piłka nożna Pabianiczanie rozstrzelali Wieluń

Pabianiczanie rozstrzelali Wieluń

0

Warta Sieradz wygrała 5:2 z WKS-em Wieluń mecz III-ligi łódzko-mazowieckiej. a bramki strzelało dwóch pabianiczan.

W 11. min wynik spotkania otworzył Michał Bogdan. Potem do siatki trafiali Łukasz Mitek na 2:0 w 23. min i Dawid Przezak w 44. min na 2:1. Już w doliczonym czasie gry bramkę do szatni na 3:1 pięknym strzałem głową zdobył drugi z pabianiczan – Michał Stasiak. Dla Stasiaka była to już 8 bramka w sezonie.

Po przerwie dla WKS-u trafił Marcin Adamczyk, a dla Warty Przemysław Różycki oraz ponownie Mitek i mecz zakończył się pewną wygraną 5:2. Obaj pabianiczanie zagrali pełne 90 minut podobnie jak trzeci z „naszych” – bramkarz Kamil Adamek.

Po tym meczu Warta z 50 punktami jest 3. za Bronią Radom (51 pkt.) i Legią II Warszawa (55 pkt.).