Strona główna Sport Piłka nożna Pabianiczanie pomogli Nerowi Poddębice

Pabianiczanie pomogli Nerowi Poddębice

0

Po ostatniej wygranej z Andrespolią Wiśniowa Góra przyszedł czas, na pojedynek ze Zjednoczonymi Stryków. W składzie na ten mecz miejsce znaleźli Patryk Olszewski i Michał Bogdan. Ten pierwszy zanotował kolejną bramkę w sezonie, a drugi miał asystę przy bramce kolegi. Ostatecznie wynik meczu to 2-2 (0-0).

Podopieczni Jacka Włodarczewskiego zaczęli od straty bramki w 46. minucie spotkania. Wtedy to jego zespół ruszył do ofensywy. Michał Bogdan wziął udział w akcji, w której Różycki doprowadził do remisu. Za to 72. minuta spotkania to popis umiejętności pabianiczan. Bogdan posłał długą piłkę do Olszewskiego, a ten poradził sobie z bramkarzem i zdobył już drugą bramkę w dwóch spotkaniach tego sezonu. Kilka chwil później „Ucho” miał okazję do podwyższenia na 3-1, ale jego strzał wylądował na poprzeczce. W końcówce po zamieszaniu w polu karnym Poddębic, goście doprowadzili do remisu i mieli nawet okazję, do wydarcia zwycięstwa.

Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2-2. Na ławce znalazł się także pabianiczanin Tomasz Kubala, jednak ostatecznie w spotkaniu nie wystąpił. Trener Włodarczewski może być zadowolony ze swojej intuicji. Sam bowiem sprowadzał Olszewskiego ze Rzgowa. „Ucho” odwdzięcza mu się za to już drugą bramką.

Kolejny mecz ligowy Termy Ner Poddębice zagrają na wyjeździe 20 sierpnia. Ich rywalem będzie Zawisza Pajęczno.