W 10. kolejce II. ligi Pabiks gościł u siebie ekipę zajmującą ostatnie miejsce w tabeli. Wynik inny niż zwycięstwo byłby poważnym rozczarowaniem.

Pabiks Forma u DyBy Pabianice – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski 34:19 (17:11)

Rywale nie przyjechali położyć się na parkiecie i łatwo oddać nam zwycięstwa. Mieliśmy problemy z zatrzymaniem przyjezdnych w ataku i gra rzut za rzut utrzymywała się aż do stanu 10:10. Dopiero wtedy pabianiczanie przycisnęli i zdobyli 7 bramek z rzędu, kompletnie rozbijając obronę ekipy z Piotrkowa. Rywale zdołali trafić do naszej bramki jeszcze raz, ale na przerwę schodzili z sześcioma trafieniami straty.

Po zmianie stron Pabiks był dalej w gazie i po kolejnych sześciu bramkach prowadził już 23:11. Nic złego nie mogło nam się w tym meczu stać i pabianiczanie do samego końca kontrolowali przebieg spotkania, wygrywając ostatecznie przewagą piętnastu trafień. Po tym meczu zajmujemy trzecie miejsce w tabeli.

Kolejny mecz w następną sobotę. O godzinie 18:00 Pabiks podejmie u siebie Olimpię Białą Podlaską.

Pabiks: Łuczyński, Pietrzykowski (4), Domagalski (1), Strzelec (1), Witczak (4), Nowicki, Skowroński (7), Laskowski (2), Pluciński (1), Stężała (1), Mielczarek (6), Bilichowski (4), Kaźmierczak (3), Kepiński, Przybylski, Zawadzki.

REKLAMA
Poprzedni artykułWysokie kary za spacer z psem bez smyczy
Następny artykułSposoby na witalną skórę twarzy bez zmarszczek
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments