Strona główna Aktualności Z miasta Pabianicki trener poprosił o wsparcie. Czeka na skomplikowaną operację

Pabianicki trener poprosił o wsparcie. Czeka na skomplikowaną operację

5
Andrzej Sysio, znany w Pabianic trener sztuk walki i właściciel siłowni na Lewitynie ma problemy ze zdrowiem. Prosi o pomoc. 

Trener zorganizował zrzutkę na kosztowną operację bioder. Cena za zabieg to aż 70 tysięcy złotych.

– Niestety choroba zwyrodnieniowa bioder uniemożliwia mi dalszą prace z moimi podopiecznymi i realizacje swoich pasji. Koszt operacji obu bioder to blisko 70 tysięcy. Przekracza to moje obecne możliwości finansowe – napisał na portalu zrzutka.pl.

Andrzej Sysio od 20 lat prowadzi zajęcia sportowe, głównie dla najmłodszych. Uczy karate, samoobrony. Prowadzi klub Heros Team.

Zrzutka prowadzona jest TUTAJ.

REKLAMA

5
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
3 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
amantf

Przecież ten gość ileś lat temu spadł po wspinaniu się i nieźle się połamał słyszałem, to po jaką cholerę dalej trenował żeby bardziej nabawić się urazu, a teraz zrzutka, trzeba się ubezpieczyć albo odkładać żeby mieć na takie operacje, uważam że zrzucać można się na chore dzieci które chcą żyć a nie po to aby móc dalej trenować, a poza tym to niezły buc jest, ludzi na ulicy nie poznaje, wykręca głowę.

x

Kto chce ten mu przeleje pieniądze, a kto nie chce to nie przeleje. W czym problem?

Kasia

Czy Pan Andrzej nie wypracował sobie na ubezpieczenie zdrowotne tylko musi robić prywatnie? Jeśli pilnie to są miejsca, w których kolejki są krótkie, trzeba pytać, można sprawdzić np w Medical Magnus. To klinika prywatna ale dostaje dotacje z NFZ i w zeszłym roku miała bardzo krótkie, nawet 1 miesięczne terminy

LUTEK

Nie terminy są ważne A sposób i rodzaj zabiegu, z NFZetu to szkoda czasu i bólu A za jakiś czas i tak do poprawki, jesli nie gorzej .

Andrzej Sysio

Witam p.Kasiu. Oczywiście ze mam ubezpieczenie tylko nigdzie nie znalazłem szpitala ktory wstawi mi za darmo takie protezy jakie potrzebuje zeby nadal wykonywać swój zawód. Pytałem wszedzie gdzie sie dało.