Strona główna Aktualności Polityka Pabianice pominięte w wyborczej układance

Pabianice pominięte w wyborczej układance

2
Jak na razie żaden z pabianickich polityków nie znalazł się na pierwszym miejscu list wyborczych do Sejmu RP. 

Mieszkańcy Pabianic swoich przedstawicieli będą musieli szukać na dalszych miejscach, bo ani PiS, ani Koalicja Obywatelska, ani Lewica nie wystawiły na pierwszym miejscu kandydata z największego miasta w okręgu.

Informowaliśmy już, że lokomotywą PiS jest niezwiązana z naszym regionem Joanna Lichocka. Próżno szukać też pabianickiego nazwiska na pierwszych trzech miejscach na liście Koalicji Obywatelskiej. Jedynką okręgu sieradzkiego będzie jak poprzednio poseł Cezary Tomczyk. Na drugim miejscu jest Agnieszka Hanajczyk ze Zgierza, a na trzecim Artur Dunin, również ze Zgierza.

Dziś ogólnopolskie media informują o jedynkach Lewicy. Wiele wskazywało na to, że na pierwszym miejscu będzie Marek Gryglewski. To polityk SLD dobrze znany w Pabianicach, a do tego wiceprzewodniczący swojej partii w strukturach wojewódzkich. Na pierwszym miejscu będzie jednak pochodząca z Kutna i związana mocno z Toruniem (tam startowała do Europarlamentu) Paulina Matysiak. Kandydatka jest przedstawicielką Lewicy Razem.

REKLAMA
Poprzedni artykułKino „Mazur” wystawione na sprzedaż
Następny artykułMiejsca już nie dla wszystkich. Tu zaparkują urzędnicy i petenci
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ha ha ha Szanowny Panie Viceprezydencie niestety Pabianice to mała wieś Nie pomogło panu bliskie spotkanie z Włodzimierzem Czarzastym w Lodzi już pan liczył już pan witał się z gaska już czuł pan ze będzie numer one w wyborach a tu klops Jakie to smutne ze Pabianice będą miały tylko jednego posła i jednego senatora niestety nie z lewicy My będziemy śledzić pana prace karierę w UM Pabianice jak pan będzie ciężko pracował mówił ludzia dzień dobry i uśmiechał się to za cztery lata może pan uzyskać Prezydenturę Pabianic pozdrawiam

No i wygryzie Macka, Michael? No weź. Tak nie można… : )))))