Strona główna Dzieje się Sport Ostatnie przetarcie przed MP w sprincie

Ostatnie przetarcie przed MP w sprincie

0
fot. Krzysztof Lewandowski/ UKS Orientuś Łódź

Finałowy etap tej edycji Łódź Park Tour rozegrany został na łódzkim osiedlu Retkinia Zachód – Smulsko. Dla jednych był walką o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej całego cyklu, a dla innych dealnym treningiem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski, które odbędą się już w ten weekend.

W klasyfikacji generalnej trzech zawodników UKS Azymutu Pabianice stanęło na najwyższym stopniu podium, a byli to: Kalina Kowalczyk (kat. Pocz-K) i Łukasz Łubisz (kat. Pocz-M) oraz Kaja Młynarczyk (kat. Zuch-K), a czterech uplasowało się na drugim miejscu podium: Zosia Redzynia (kat. Pocz-K) i Piotr Krawczyk (kat. Pocz-M) oraz Marika Kozuń (kat. Zuch-K) i Maciek Sztranek (kat. Zuch-M).

Najszybsi podczas ostatniego etapu ŁPT okazali się Kalina Kowalczyk oraz Kaja Młynarczyk. Drugie miejsce wywalczyli Zofia Redzynia, Miłosz Gramsz (kat. Pocz-M), Marika Kozuń, Maciej Sztranek i Julia Krempińska (kat. Prof.-K), a trzeci był Jan Sztranek (kat. Prof.-M).

Natomiast już 10 i 11 października zawodnicy Azymutu wystartują w kolejnych zmaganiach Mistrzostw Polski, które odbędą się na terenie Wlenia i Bolesławca. Tym razem o tytuł mistrza kraju orientaliści będą walczyć w sprincie i w sztafecie sprinterskiej.

Wyniki: https://www.orientuslodz.pl/pliki/2020-10-07-wyniki.HTM.

Wyniki z MP w biegu sprinterskim i sztafet sprinterskich można śledzić tutaj.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments