Strona główna Aktualności Z miasta Ostatnia zbiórka odpadów wielkogabarytowych w 2023 roku

Ostatnia zbiórka odpadów wielkogabarytowych w 2023 roku

7
Urząd Miejski w Pabianicach informuje o ostatniej w tym roku zbiórce odpadów wielkogabarytowych, która rozpocznie się 27 listopada.

Zbiórka rozpoczyna się o godz. 6.00. Jeśli odpady nie zostaną wystawione przed posesję do tej godziny, a transport przejedzie daną ulicą (według harmonogramu), odpady nie zostaną odebrane.

Można wystawić: zużyty sprzęt AGD i RTV (radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki), małe zużyte opony (do rozmiaru 1250 mm x 400 mm), metalowy złom, meble i wyposażenie gospodarstw domowych (wersalki, tapczany, fotele), dywany i wykładziny, elementy i urządzenia z tworzyw sztucznych, zużyte lampy i oprawy oświetleniowe.

Nie będą zabierane: gruz, kamienie, piasek, ziemia, odpady budowlane, szkło, odzież, tekstylia, obuwie, tkaniny, kołdry, pierzyny, części samochodowe, pudła, kartony, folie, oleje, środki chemiczne, opakowania po farbach, odpady zielone, odpady zawierające azbest (np. eternit) i inne niebezpieczne.

Harmonogram zbiórki na poszczególnych ulicach.

Harmonogram dostępny w wersji PDF.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułUkradli części samochodowe warte 7200 złotych
Następny artykułJach grochem o ścianę: pilnie kupię mieszkanie od radnej
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Teściową chętnie oddam

proponuje olx w dziale za darmo

Trzeba Ciebiadę wystawić

Ksysia proponuje

Chyba oddam z dopłatą, bez możliwości zwrotu

Haha ten pisowski ból dupy xD

Wszystko fajnie tylko jest taki problem że jedni pozbywają się starych mebli A drudzy chodzą i zbierają te śmieci i palą tym w piecach A to jednak jest nie tylko drewno ale też lakiery i kleje które zanieczyszczją powietrze którym wszyscy oddychamy a tyle się mówi o ekologii