Strona główna Aktualności Z miasta Tak będzie czynna pływalnia w wakacje

Tak będzie czynna pływalnia w wakacje

12
W pierwszym miesiącu wakacji Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaplanował prace na pływalni. Oznacza to jej zamknięcie.

Będzie nieczynna przez cały lipiec.

– Musimy spuścić wodę i wyczyścić basen, a także odświeżyć szatnie – tłumaczy Marek Madej z MOSiR.

W sierpniu już popływamy, ale nie przez cały tydzień, a jedynie od poniedziałku do piątku, w godz. 14.30 – 21.30. W soboty i niedziele obiekt będzie zamknięty.

Przez całe wakacje można natomiast korzystać z kąpieliska na Lewitynie. Do końca lipca w godz. 11.00 – 19.00, w sierpniu prawdopodobnie ulegną one zmianie.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

żal…liter, za krótko był zamknięty i się nie wyrobili,, przestałem tam przychodzić -skutecznie zniechęcają

Logika lvl Adamski.

prezes namaszczony jeszcze za prez. Bernera jest niezniszczalny prezydenci sie zmieniją a on trwa na stanowisku. dotacja z naszych podatków co roku wpada wiec nie trzeba nic robic ze basen zarabiał na siebie. tez uważam ze otwieranie w sierpniu w weekend to bezsens najlepiej zeby był otwarty od 9 do 15 poniedz piatek ja zawsze jak chce popływac biore sobie urlop 🙂 najważniejsze ze na cadilaca zarobił reszta h… tam ej tam tamtaradej

Trzeba być chyba idiotą. Przez rok basen stał pusty i nie mogli zaplanować tych prac….

Chyba jednak zbyt dużo skoków na główkę oddałeś. Naprawdę sądzisz, że jak basen był zamknięty to ludzie przychodzili do pracy?

A sądzisz, że nie? Chyba jest sporo prac porządkowych. Przez rok nie zarabiali kasy?

To znaczy, że przez kilka miesięcy mieli wolne? I pensje dostawali?

Może chociaż podłączą zimną wodę do pryszniców przy saunie, bo gorąca woda nie bardzo się nadaje na schładzanie po saunie.

Już jest zimna

To jest jakieś chore… Tyle czasu był zamknięty… za mało.
PS. Prezesa MOSIR to powołuje się na dożywocie? Jak dyrektora szkoły(przeważnie)?

Dokładnie, tyle czasu było na konserwację ale nieeee lepiej zamknąć teraz, jak ludzie mogą korzystać. Nic dziwnego, że pełno ludzi korzysta w Łasku czy Tuszynie… Tutaj nadal PRL – i w sprzęcie, i w ludziach.

Te wszystkie prace powinny być wykonane w czasie, kiedy baseny były zamknięte z powodu pandemii. Dyrektor do zwolnienia! Natychmiast!