Strona główna Dzieje się Ostatni rajd dla porodówki. Potem bawimy się na pikniku

Ostatni rajd dla porodówki. Potem bawimy się na pikniku

0
Tak było na pikniku w ubiegłym roku.
Cel akcji jest szczytny, a kto jeszcze się w nią nie włączył, będzie miał ku temu okazję w najbliższą niedzielę (15 września). Tego dnia zaplanowano ostatni rajd rowerowy na rzecz naszego szpitala. A później piknik.

Akcja „Aktywne Pabianice”, bo tak ją nazwano, jest inicjatywą Koalicyjnego Klubu Radnych. W ramach tegorocznej edycji miłośnicy jednośladów uczestniczyli dotychczas w trzech wycieczkach poza miasto, pokonując podczas jednej około 25 kilometrów. Udział w wydarzeniu kosztuje 5 zł, chociaż mile widziane są wyższe kwoty. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przekazane porodówce, na zakup aparatu KTG.

Cykliści wyruszą z Lewityna o godz. 10.00. Zapisy rozpoczną się godzinę wcześniej. Trasa nie będzie odbiegała długością od wcześniejszych.

Po południu na Lewitynie przewidziany jest podsumowujący akcję piknik, na który organizatorzy zapraszają dzieci i dorosłych. Atrakcji nie zabraknie. O dobrą zabawę zadbają animatorzy. W programie m.in. gry i zabawy, turniej siatkówki plażowej, pokazy cheerleaderek i gimnastyki artystycznej, konkurs rzutów do celu. Będą też dmuchańce, tajskie lody i wata cukrowa.

Początek pikniku o godz. 13.00, zakończenie o godz. 17.00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o