Strona główna Aktualności Z miasta Ostatni miesiąc Tesco w Pabianicach. Na jesień nowy market

Ostatni miesiąc Tesco w Pabianicach. Na jesień nowy market

7
Po około 15 latach działalności sklep Tesco znika z handlowej mapy Pabianic. Ostatni raz zakupy w markecie przy ul. Łaskiej zrobimy 2 września. 

Wiadomo już, że w miejsce Tesco powstanie drugi w mieście sklep sieci Netto. Jak poinformowała nas Ewa Zaborska z biura prasowego Netto Polska, otwarcie sklepu należącego do duńskiego koncernu Salling Group planowane jest na jesień.

Skąd te zmiany.

Duńska firma w marcu sfinalizowała transakcję przejęcia polskiego biznesu Tesco i przejęła 301 sklepów i dwa centra dystrybucyjne.

Pierwszy sklep Netto w Polsce powstał w 1995 r. przy ul. Emilii Gierczak w Szczecinie. Firma ma obecnie ponad 383 sklepów i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5 tys. osób. Daje to duńskiemu detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Sieć jest dobrze znana w południowej, zachodniej, północnej i środkowej Polsce.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

RIP Tesco!
To dobre Tesco było :-/

bez sensu, netto nie jest takie fajne jak tesco.

Netto przypomina Biedronkę w początkowych latach jej działalności w Polsce – zabiedzone pomieszczenie z nieciekawym towarem wyłożonym jak na hali magazynowej. Różnica jest taka, że Biedronka z czasem wzbogaciła swój asortyment i przekształciła w coś w podobie Lidla, a Netto jest na naszym rynku już ponad 20 lat i nadal wygląda jak ostatni dinozaur ze sklepowej prehistorii.

Netto jedno już mamy i jest beznadziejny wybór towaru.

NIE CHCEMY NETTO TYLKO AUCHAN CHCEMY BO U NAS NIE MA A DO ŁODZI JECHAĆ JEST DALEKO I SIĘ NIE OPŁACA PO PRZELICZENIU KOSZTÓW DOJAZDU !!!!!!! KTO ZA NIECH PISZE POZDRAWIAM WSZYSTKICH

A ja chcę Pewex oraz salon FSO! A co! Nie chcemy Netto! 😉

Auchan nie wchodzi do tak małych miast