Strona główna Dzieje się Sport Osiągnięcia sportowe zostały docenione (LISTA NAGRODZONYCH)

Osiągnięcia sportowe zostały docenione (LISTA NAGRODZONYCH)

1
Hovhannes Yazichyan
Zarząd powiatu pabianickiego, ze starostą Krzysztofem Haburą na czele przyznał nagrody i wyróżnienia dla sportowców, trenerów oraz osób wyróżniających się w działalności sportowej za wysokie osiągnięcia sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym.
Największe nagrody pieniężne o wartości 1 200,00zł powędrowały do:

Hovhannes Yazichyan UKS Heros Team/ trójbój siłowy – wyciskania sztangi leżąc,
Mariusz Bałaziński KS „Olimp Zabrze”/kulturystyka,
Jakub Błachowicz PTC/zapasy,
Milena Grabska-Grzegorczyk UKS „Azymut”/lekkoatletyka.

Nagrody pieniężne otrzymają również:

Szymon Kielan Pabianicki Klub Tenisowy/ tenis ziemny 1 000,00zł,
Julia Krempińska UKS „Azymut”/bieg na orientację 800,00zł,
Jan Sztranek UKS „Azymut”/bieg na orientację 800,00zł,
Konrad Płóciennik UKS „Azymut”/bieg na orientację 800,00zł,
Bartosz Skóra UKS „Piątka”/pływanie 800,00zł,
Nikola Nowińska UKS KORONA/badminton 500,00zł,
Jakub Makowski PTC/zapasy 500,00zł,
Artur Pik PTC/zapasy 500,00zł.

Największą nagrodę pieniężną wśród trenerów otrzymał:

Adam Gąsiorowski UKS „Azymut”/bieg na orientację, lekkoatletyka 1 500,00zł.

Pozostali trenerzy, którym również zostały przyznane nagrody pieniężne, to:

Waldemar Sawosz PTC/zapasy 1 200,00zł,
Tomasz Kotus UKS „Piątka”/pływanie, pięciobój nowoczesny 1 200,00zł,
Robert Bujnowicz UKS „Piątka”/pływanie, pięciobój nowoczesny 1 200,00zł,
Mariusz Łechtański PTC/zapasy 1 000,00zł,
Grzegorz Szyszka PTC/zapasy 1 000,00zł,
Robert Żołądek UKS „Piątka”/pływanie, pięciobój nowoczesny 1 000,00zł,
Przemysłw Kłębowski PTC/zapasy, zapasy 800,00zł,
Mateusz Oklejak SPR „Pabiks”/piłka ręczna 800,00zł,
Jacek Helbik UKS „Lider” Konstantynów Łódzki/Piłka siatkowa kobiet 800,00zł,
Ewa Piórkowska UKS „Lider” Konstantynów Łódzki/Piłka siatkowa kobiet 800,00zł.

Wyróżnienia wśród trenerów otrzymali:

Sylwia Wlaźlak PTC/koszykówka,
Artur Dziuba MUKS „Włókniarz” Pabianice/ U21 – piłka nożna, beach soccer.

Natomiast wśród osób, które wyróżniają się w działalności sportowej i tym samym powędrowało do nich wyróżnienie znaleźli się:

Bartosz Gościłowicz SPR „Pabiks”/piłka ręczna,
Jacek Hiler PTC/piłka nożna,
Jacek Zarzycki MUKS „Włókniarz” Pabianice,
Dariusz Stelmasiak Konstantynowska Akademia Sportu/piłka nożna,
Jakub Światłowski Konstantynowska Akademia Sportu/piłka nożna.

Podsumowując, najwięcej ilość nagród i wyróżnień dostały kluby:

UKS „Piątka” – 23,
MUKS „Włókniarz” Pabianice – 17,
PTK – 16,
Konstantynowska Akademia Sportu – 16,
UKS „Azymut” – 14,
PTC – 11,
UKS „Lider” Konstantynów Łódzki – 10,
UKS KORONA – 3,
SPR „Pabiks” – 3,
UKS Heros Team – 1,
Pabianicki Klub Tenisowy – 1.

REKLAMA
Poprzedni artykułWraca temat budowy basenu. Powiat składa wniosek o duże pieniądze
Następny artykułTo „broń” przeciwko dzikom. Wchodziły na cmentarz
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pytanie,w czym problem że nikogo nie ma z GKS KSAWERÓW??