Strona główna Aktualności Polityka Ona wchodzi do rady miejskiej

Ona wchodzi do rady miejskiej

15

Za nami wybory uzupełniające do rady miejskiej. Do wzięcia był mandat po prezydencie Grzegorzu Mackiewiczu.

Nieoficjalnie mandat w 12. okręgu wyborczym wygrała kandydatka Platformy Obywatelskiej Zofia Kriger-Kozłowska. Drugi był Dariusz Wypych z PiS. Różnica wyniosła 12 głosów.

Radna o sobie: Obecnie pracuję jako nauczyciel i jestem członkiem NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania w Pabianicach. W swojej pracy pedagogiczno-dydaktycznej, zainicjowałam współpracę uczniów ZS nr 1 z młodzieżą z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II Stopnia w Pabianicach. Owocem tej współpracy są coroczne występy uczniów obu szkół na deskach Pabianickiego MOK-u.

REKLAMA
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

zrobiliście literówkę w nazwisku. Zofia Kriger-Kozłowska.

Sfałszowano kolejne wybory… kiedy to się skończy ?? no pytam się kiedy !!!???

Czy osoba może potwierdzić te zarzuty jutro na policji?
Proszę o zabezpieczenie adm. Jacha Przemysława o IP.

Co da
wygrana tej osoby dla Pabianiczan?

Jakieś rozwiązania by przyciągnąć przedsiębiorców, którzy dadzą zatrudnienie w
Pabianicach, by nie były jednym z najbiedniejszych miast?

Rozsądnie pomyślcie, co to zmieni?

Pani Kriger-Kozłowska zakładała w kampanii zajęcie się przede wszystkim edukacją i polityką wobec niepełnosprawnych. Trochę nietrafione pytać ją o przedsiębiorców.

Nie mam zarzutów do jej kompetencji ale nie za dużo tych nauczycieli we władzach samorządowych?

A co dałoby gdyby Pan wygral? Pana doświadczenie zawodowe i kompetencje z
pewnością zmieniłyby P-ce w Emiraty, to wstyd,że nie umie Pan
uszanować wyboru mieszkańców, tylko we wszystkich mediach wstawia te
żałosne wypociny

Ta osoba nie wprowadzi żadnych rozwiązań!!!
a wiesz dlaczego??? bo nawet nie zna poziomu bezrobocia w Pabianicach. Jak nie zna tych danych tzn., że się tym nie interesuje i uważa iż nie ma problemu na rynku pracy!!!
Platforma (partia, którą dotychczas popierałem) powinna się wstydzić, że wystawiła taką kandydatkę…Pani nie ma nawet wiedzy co się dzieje w tym biednym mieście

Wow! To w takim razie startuję w kolejnych wyborach. Wystarczy przebiec się po blokach z otwieraczami do piwa i cukierkami a stołek jest mój!
Kolejny nauczyciel… bo przecież tego nam potrzeba.

Gdzie te szeregi prawdziwych polaków co stoją tam gdzie psis ? na 2400 mogących głosować by członek psisu nie dostał nawet 200 głosów czy 1000 toś to szok.
W szelce mądry pan A. Macierewis powinien sprawdzić czy nie zaistniał spisek i czy wyborców psisu nie wprowadzono w błąd i czy nie będą szły zastępy członków w ilości 2 tysięcy w przyszłą niedziele do głosowania? Przecież jakoś to musi się pokryć tymi statystykami że psis jest tak uwielbiany. Ja tu widzę spisek.

Ciężko komentować takie wypociny. Które statstyki twierdzą, że PiS jest uwielbiany? O czym Pan mówi? Jeśli widzi Pan spisek to niech Pan się nie zasłania Macierwiczem tylko samemu znajdzie przyczyny i postaci za nim stojące. Jeśli oczywiście pisał Pan poważnie.
Jeśli natomiast to miała być drwina to tylko pokazuje Pan jaki poziom intelektualny stanowią reprezentaci Pana światopoglądu. Niech się Pan weźmie w garść, rozwiąże kilka krzyżówek, poczyta encyklopedię i może poza miałkimi sarkastycznymi uwagami zaszczyci szerszą publikę czymś więcej – ot, choćby merytorycznym komentarzem pod artykułem o polityce samorządowej naszego miasta.

Z takim wynikiem jaki jest to żem w stanie twierdzić że 60% zastępów prezeska jest tam jako najęci statyści by robić sztuczny tłok jako legiony zatroskanych polaków o Polskę. Taki wynik na 2400 mieszkańców to szok. Dla platfusów też ale tu czepiam się jak kleszcz psisu którym gardzę gardził bedę za to co sobą reprezentuje i reprezentować będzie. Na kogo innego można głosować? Przecież to ten sam syf tylko nazwy se pozmieniali. Może jedynie sldaki nie maja z nimi nic wspólnego ale to tylko pazerne na mandaty osłów a przepraszam posłów. Szczęście że naród zadbał o zdrowie Ryska i go… Czytaj więcej »

Zdzisiek takich glupot to ja dawno nie czytał. Ale czego spodziewać się od lemingowego ateisty który tylko najeżdża na PiS jakby to oni podnieśli wiek emerytalny podnieśli podatek VAT wysłali 6 latków do szkół no i zabrali rodzicom tych 6 latkków emerytury. Ty i tak wybiera sz mniejsze zło czyli 665 PO. Bo uwierzyles przez 7 lat wyciskania kitu ze ten caly PiS to katastrofa narodowa. I ze kościół tez jest zły i tak farmazony piszesz od 7 lat nie orientujac się ze jesteś w bledzie . i nikt cie z tego błędu juz nawet nie chce wyprowadzać bo jesteś… Czytaj więcej »

Kurna mać właśnie mnie oświeciłeś że pan Kaczyński to świeży polityk i od 10lat jest na arenie politycznej i próbuje naprawiać Polskę Buhahahaha Buhahahahah Tak jak tusk brał udział w niszczeniu polski tak jak ten prezydencik ensa wielka solidarność dobrze działała że przez 25 lat wyniszczyła kraj do tego stopnia by funkcjonował to trzeba będzie pracować do usranej śmierci. Zaś wiem że panek prezesik stuknął by obcasikami jak Dorotka i stworzył cud gospodarczy. No no nie mam powodów się czepiać? 95% polityków to stare dziadostwo tylko zmieniające nazwy i dalej degradujące państwo a jak co nowe to z rodziny wprowadzone… Czytaj więcej »

Skoro nie chcesz być mądry a twój wybór to głupi? Znaczy dalej dyskutować nie trzeba i nie wypada 🙂

w pabianicach nie było na kogo głosować. same darmozjady nieroby z IQ poniżej normy