Strona główna Dzieje się Ogniste show w I LO już w piątek

Ogniste show w I LO już w piątek

9

Widowiskowy pokaz grupy kuglarskiej – teatru ognia – wraz z energetyczną muzyką graną na żywo przez uczniów i absolwentów I LO zorganizowany zostanie na szkolnym boisku. 

Spektakl Rock’n’Fire zaplanowano na piątek 14 kwietnia na godz. 20.00. Zaprezentuje się grupa STOS oraz Teatr 1001 Próby.

Szkolna Trupa Ognistych Sztuk z I Liceum Ogólnokształcącego wraca z publicznym pokazem. Podobne wydarzenie mogliśmy oglądać w 2016 roku. Wtedy wystawiono spektakl pt. „Alicja po drugiej stronie lustra”. Widowisko oglądało kilkaset osób.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Po każdym łyku pali, to naturalny objaw zatrucia organizmu

Dlaczego komentarze są usuwane?

Szkoda tylko, że od kilku godzin na środku osiedla mieszkaniowego dudni rockowa muzyka na cały regulator… Mam małą radę dla organizatorów – jak robicie imprezy blisko bloków mieszkalnych, to ciut ciszej.

Last edited 1 miesiąc temu by Karolina

Mamy dla Pani smutną wiadomość. Podczas kolejnych planowanych wydarzeń też nie będziemy puszczać Zenka.

Last edited 1 miesiąc temu by Malkon

To nie jest kwestia rodzaju muzyki, jaki wybraliście na ten rodzaj wydarzenia, ale jej głośności. Nie ma to znaczenia czy to Nirvana czy Zenek, każdy głośny i natarczywy dźwięk jest męczący.

Jeśli impreza organizowana jest pod oknami mieszkań, gdzie przebywają starsi ludzi czy małe dzieci, to należy szanować ich prawo do spokoju. To nie hala koncertowa, ani plener do festiwali muzycznych, tylko liceum na osiedlu. Trochę szacunku dla innych i pokory.

Last edited 1 miesiąc temu by Karolina

Żeby się pani nie ze…. rozwolnienia nie dostała 😁
Pani akurat ma jest starsza, czy ma małe dzieci?
Jak się ma okna tam, gdzie młodzi ludzie mają szkołę, to trzeba uszanować ich prawo do zorganizowania imprezy. Trochę szacunku do innych i pokory.
Aż strach pomyśleć, co pani gada w Sylwestra.
Na szczęście nikt się nie przejmuje malkontentem. Impreza była świetna, oby co miesiąc robili takie, a nie raz na 7 lat.

Last edited 1 miesiąc temu by Imprezowicz

Jakie kilkaset osób? Chyba autora wyobraźnia poniosła. Heheh

Normalne kilkaset. Ponad 500. To kilkaset.
Masz coś nierówno pod sufitem?

Mnie się podobało .Więcej takich pokazów w naszym mieście.