Strona główna Dzieje się Sport Odkrywali Dolny Śląsk

Odkrywali Dolny Śląsk

0

Zawodnicy Azymutu Pabianice wybrali się na zawody do Bolesławca. Rywalizowali nieopodal granicy z naszymi zachodnimi sąsiadami i przywieźli stamtąd kilka medali.

Zmagania rozgrywane były pod nazwą „Tajemnice Dolnego Śląska”. Nasi reprezentanci po ostatnich świetnych startach w Mistrzostwach Polski na długim dystansie i tym razem nie zawiedli. Magdalena Presińska była najlepsza w kategorii open, a Julia Krempińska zdobyła złoto w kategorii K16. Maria Pabich (K21) oraz Katarzyna Konc (K40) wróciły ze srebrami.

Jeśli chodzi o naszych panów to Jan Sztranek (M16) i Tomasz Tkaczuk (M35) zdobyli złote krążki w swoich kategoriach. Piotr Krempiński (M40) był drugi, a Tomasz Pabich (M35) stanął na najniższym stopniu podium.