Strona główna Dzieje się Życie szkolne Odkryj kreatywność i wygraj indeks na studia

Odkryj kreatywność i wygraj indeks na studia

0

Od 28 lat Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi stawia na kreatywność. Była ona podstawą założenia uczelni i za jej sprawą cały czas się rozwija. A teraz dzięki tej idei powstał konkurs, w którym można wygrać indeks i studiować za darmo przez rok.

Uczelnia w codziennym działaniu i kształceniu studentów pokazuje, że kreatywność przynosi wiele korzyści i warto ją rozwijać. Właśnie ta myśl towarzyszyła Akademii przy organizowaniu konkursu na najlepszy esej o kreatywności „Czym dla Ciebie jest kreatywność?”.

– Kreatywność ma mnóstwo twarzy i można ją interpretować na wiele sposobów, dlatego chcemy poznać te spojrzenia i przemyślenia – tłumaczy Makary K. Stasiak, założyciel AHE w Łodzi.

Jeśli jesteś w wieku pomiędzy 18 a 26 rokiem życia, uważasz się za kreatywną osobę i chcesz się tym podzielić ze światem, weź udział w konkursie. Nagrodą za najlepsze i najciekawsze prace jest indeks na wybrany kierunek studiów (oprócz kierunku taniec), który daje możliwość kształcenia za darmo przez rok.

Prace można przesyłać na adres: marketing@ahe.lodz.pl

Termin zgłaszania prac: 21.04.2021-31.05.2021 r.

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem, w którym znajdują się szczegółowe informacje dotyczące organizacji, jego przebiegu oraz nagród

Życzymy kreatywności w tworzeniu prac. Powodzenia!

Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi

REKLAMA