Strona główna Styl życia OCH! i Opiume – gdy nowoczesność łączy się z tradycją

OCH! i Opiume – gdy nowoczesność łączy się z tradycją

0
Tak prezentuje się salon jubilerski OCH w Łasku.

Modernistyczny design, niebanalne wzornictwo i połączenia. Z drugiej strony tradycja, klasyka oraz doskonała znajomość branży jubilerskiej. Co łączy ze sobą te wszystkie cechy? Miłość do piękna. Dwie doskonałe marki jubilerskie jednoczą wartości, doświadczenie i siły.

– Opiume i OCH!, czyli dwie firmy rodzinne, postanowiły działać w Pabianicach pod jednym szyldem – wyjaśnia Wioletta Polakowska, kierownik salonów jubilerskich OCH!. – Lada moment, bo w pierwszej połowie kwietnia, wspólnie z Opiume, otwieramy dla pabianiczan nasz pierwszy salon w tym mieście, w doskonale znanej wszystkim lokalizacji, przy ul. Pułaskiego 5.

Zmiany będą ogromne. Zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz salonu. Fasadę przyozdobi marmur i mosiądz, nadając miejscu eleganckiego i jednocześnie lekkiego charakteru. Wnętrze salonu także ulegnie metamorfozie. Tak, jak pozostałe salony tej sieci, również pabianickie OCH! stworzy przyjemną jubilerską atmosferę i w sposób już sprawdzony będzie eksponować oraz kusić.

Cóż zatem ma do zaoferowania pabianiczanom OCH! ? To przede wszystkim najnowsze kolekcje biżuterii złotej i srebrnej. Ogromny wybór pierścionków zaręczynowych z brylantami, a także wyjątkowo bogatą ofertę obrączek ślubnych. Należy zaznaczyć, że w skali kraju, OCH! jest bardzo mocnym graczem w branży obrączek ślubnych.

W nowym salonie jubilerskim przy ul. Pułaskiego 5 znajdziemy także duży wybór złotych i srebrnych pamiątek I Komunii Świętej dla dziewczynek i chłopców. Będą tu również złote zegarki, złote bransolety i inna biżuteria prosto z Włoch, czyli wszystko to, co jest modne i aktualne w branży jubilerskiej.

– Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego salonu po Świętach Wielkanocy. Szykujemy dla Państwa wiele promocji i konkursów, o których na bieżąco będziemy informować na naszym fanpage’u oraz stronie internetowej. Dopóki w naszym salonie stacjonarnym trwa metamorfoza, zachęcam do skorzystania z naszego sklepu internetowego oraz do zapoznania się z jego ofertą.

Pragniemy zaznaczyć, że Opiume kontynuuje swoją obecność w Pabianicach pod szyldem OCH! i wszystkie gwarancje na biżuterię, która została zakupiona w Opiume, jak również wszelkie zobowiązania wobec klientów, pozostają utrzymane. Przez ponad 30 lat Opiume było liderem wśród pabianickich sklepów jubilerskich i zachodzące właśnie zmiany przy ul. Pułaskiego 5 są krokiem w przód i odpowiedzią na oczekiwania Klientów.

OCH! to marka, która istnieje na polskim rynku jubilerskim 25 lat. To miłość do piękna, biżuterii, mody oraz podarunków, które zapierają dech w piersiach i potrafią dać chwile szczęścia. OCH! będzie służyć profesjonalną pomocą w Waszych wyborach i spełnianiu zachcianek.

– Będziemy otwarci już od 9.30, a w soboty zapraszamy do godziny 16.00 – informuje Wioletta Polakowska.

Salon Jubilerski OCH!

Pabianice, ul. Pułaskiego 5

godziny otwarcia:
pn. – pt. 9.30 – 18.00
soboty 10.00 – 16.00

kontakt:

email: salon.pabianice@och.pl
telefon: 535 293 360
infolinia: 730 730 006

REKLAMA