Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Obudź zmysły na wiosnę z ECHO. Cosmedica – wszystko dla zdrowia

Obudź zmysły na wiosnę z ECHO. Cosmedica – wszystko dla zdrowia

0

Nic tak nie pomaga wybudzić się z zimowego snu jak zdrowa, wypielęgnowana skóra, którą już dziś możemy przygotować do zbliżającego się wielkimi krokami sezonu wiosna – lato 2016.

Jeśli cenisz swój czas, profesjonalną obsługę oraz dermokosmetyki najlepszej jakości, drogeria Cosmedica przy ul. Zamkowej 31 to miejsce dla ciebie. Na klientów czekają liczne rabaty oraz promocje. Co ważne, możemy tu liczyć na fachowe doradztwo zarówno farmaceutów, jak i dermokonsultantek.

– Wychodzimy na przeciw wymaganiom naszych pacjentów. Służymy opieką z dziedziny dermokosmetyki, wiedzą oraz doświadczeniem w doborze preparatów do indywidualnych potrzeb klientów – mówi mgr farmacji Joanna Chojnacka, kierownik drogerii przy ul. Zamkowej 31. – Nasi klienci zostają w pełni zaopatrzeni nie tylko w kosmetyki ale przede wszystkim w wiedzę na temat zdrowia oraz pielęgnacji.

Działy i asortyment podzielone są na poszczególne kategorie tak, by odwiedzający Cosmedicę klienci mogli bez najmniejszych problemów dotrzeć do interesujących ich produktów. Prócz sektorów przeznaczonych dla kobiet i dzieci, pabianiczanie zaopatrzą się tu również w preparaty i kosmetyki dla mężczyzn.

To co wyróżnia Cosmedicę to przede wszystkim czytelna nawigacja, możliwość konsultacji ze specjalistami, szeroki wybór m.in. dermokosmetyków, atrakcyjne i liczne rabaty cenowe, nowoczesne, estetyczne wnętrze.

Drogeria Cosmedica w Pabianicach działa od połowy listopada zeszłego roku. Jest to sieć farmaceutyczna o zasięgu ogólnokrajowym, która pod względem ilości sprzedanych dermokosmetyków, zajęła II miejsce w Polsce.

Cosmedica

ul. Zamkowa 31

Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota: 8.00- 20.00

niedziela 10.00 – 19.00

Kontakt: 42 23 94 077

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments